Kapat

Acil yardım edin çok önemli.

Evet arkadaşlar benim büyük bir sorunum var artık delirmek üzereyim. Ben lise mezunuyum 2010 da mezun oldum bu arada ama şu ana kadar bir kızla hiç çıkmadım biriyle çıkmayı çok istiyorum ama çok utangaç ve heyecanlıyım kız olması şart değil karşımda erkek yaşlı ya da çocuk bile olsa hemen yüzümün şekli değişiyor bu defa insanlar tuhaf tuhaf bakıyorlar. Benim tek sorunum tipim duruşum ve surat kısmım bunların üçündede bir anormallik var aynı engelli ya da deli gibiyim önce böyle değildim bana ne oldu anlamıyorum. Özelliklede karşımdan biri gelse hemen arkamı dönüyorum kalabalık caddelerden ya da sokaklardan geçemiyorum insanlardan köşe bucak kaçıyorum çünkü beni görürler ve deli zannederler diye çünkü bir kaç kez başıma geldi ben bir sokaktan geçiyordum ordada 2 tane 5 6 yaşlarında çocuklar top oynuyordu biri beni görünce hemen içeri kaçtı diğeride ona gel o bişeyapmaz sinirlenirse bişey yapar dedi ya arkadaşlar bu nedir ya çıldırmak delirmek üzereyim her hangi akıl ya da denge noksanlığım yok ama suratımın bakış şekli yürüyüşüm bir acaip gören ya korkuyo ya gülüyo şu anda psikolojim 0 bu yüzden üniversiteyede gitmedim doktora gittim oda sanki benle dalga geçer gibi ve teselli verir gibi bana şöyle bir bakıyo ilaç filan yazıyo sende anlattıkların yok diyo sonra bende anlamadım bir sevgilim ya da çıktığım kız olsun istiyorum ama bu durumda imkansız kimseye bunu söyleyemedim doktordan başka evet ne dersiniz bu durumla ilgili arkadaşlar artık ben deli değilim diye bağırasım geliyor. bu arada surat kısmım çok azgın ve sanki salak ya da mal mış gibi bakıyo herzaman yani bu bakış benim normal bakışım olmuş yürüyüşümde sol ayağımı dışa doğru ve hızlı atıyorum bu dengesiz yürümeme sebeb oluyo bacağımda bir sorun yok ama öyle alışmış bir türlü o yürümeyi değiştiremiyorum. iyi geceler ayrıntılı cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• deli değilsin psikolojinde normal eğer sorunlu bir insan olsan bunların farkına varmazdın belli bu halin önceden seni rahatsız etmiyomuş zaten girişken biri olmadığın için uyaranda olmamış sorun senin beynindeki düşüncelerde hergün bir sorununa son ver yuruyüşünde mi sorun var yürüyüşünü beğendiğin dış yapısı sana benzeyen birini örnek al onun gibi olmaya çalış ertesi gün yüz ifaden mi sorunlu aynanın karşısına geç nasıl olursa için huzurlu olcak bunu dene ve bul kendinle olan iç savaşını bitir sonra kız arkadaş

1|0
    0|0
    • aynen çok yerinde ve çok doğru öneri katılıyorum sihir sana.

• Doğru.

• önce şuna alış şuan isdemediğim şeyler bende yıllrın alışkankığı önüme bir çok terslik çıkcak bu benim fazgeçmeme engel değil

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bunları farkedebilio olman güzel bir şey. aynanın karşısına geç ve seni yüzünde itici gösteren yer neresi bakışların mı kaşlrın mı ağzın mı saçların mı vs.saçlrına yeni bir imaj verebilrisn kaşlarında ufak bir değişiklik yapabilrsin ya da daha güzel bakmak içiin biraz pratik yapabilrsin.evde yürüme egzersizleri falan yap sürekli dik durmaya çalış .bir de bu sende sosyal fobi yaratmı ş gibi sanki .bunla başa çıkmak için üstüne gitmelisin .bi listeye seni korkutan şeyleri yaz ve hepsiyle yüzleş.tanımadın birine saati sor mesela insanlarla iletişim azaldıkça heycan ve utangaçlığın tavan yapar.

0|0
    0|0
    • Yüzümle ilgili sorunum bakışım ve yüzümü nasıl derler buruşturmam ya da sıkmam yani jest ve mimiklerimi kaybetmiş durumdayım sanki. Mesela bir bayan gördüğümde kendinden anlasın diye gülümsemek istesem yapamam hep asık ve şu an tanımlayamadım ama donmuş gibi bir suratım var.

• bence sen kullandığın hapları falan bırak .onların yan etkileride olabilir. eğer yüzünde ve kulaklarında kızarma ,ağız kuruluğu ,hızlı kalp atışı falan varsa hepsi sosyalfobinin yüzündendir.

• İlaçları kullanmadan öncede öyleydim.

Erkekler Ne Diyor 3

• akadaşım öyle bir anlattın ki uydurma gibi bunlar, çocuklar görüp kaçıyormuş felan.yoktur o kadar bir sorun sen çok abartmışsın su yazdıklarına bak sakin ol, ayağında sorun yoksa yürüyüşünü yavas yavas düzeltmeye calıs, bakıslarını düzelt ne bileyim bu kadar dert edılır mı yav

0|0
    0|0
  • resmini bir koysan belki senın düşündüğün kadar kötü değildir

0|0
    0|0
    • Resimlerimde filan bir sorun yok ama normal hayatta beni gören akrabam bile olsa karşılaştığımız zaman beni tanıyamıyor.

• okuyamadım ama herşey düzelir zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...