Yaşça büyük birini aramak yahut olgun birinden hoşlanmak, bir sorun mu?

Yaşım 21. Kendimden 10 hatta 20 yaş büyük kadınlardan hoşlanıyorum genellikle. Ancak ironiktir ki onlara karşıda açılmam zor oluyor. Sizce bu bir sorun mu?

Tek istediğim "bana öğretebilecek" biri. Deneyimleri benden fazla olan biri. Hemen aklınıza cinsellik gelmesin sadece. Daha fazla okumuş, daha fazla izlemiş, daha çok gezmiş biri.. Bana "şunu" denemelisin diyebilen biri ve genellikle bu kadınlar benden epey büyük oluyorlar. Konuşurken telefona bakmayan gözlerime bakan biri işte.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• kezbanlar seni linç edecek

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• olduğun gibi konuş görüşlerini söyle başkasının sana sunduklarıyka ilşk yaşanmaz çünkü hiçbiri senin düşüncen olmucak bir yerde patlak veriri unutma sokma akıl 40 gün gider kendi aklınla duygularınla ilerle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Annenle iletişimin sorunlu muydu veya annen hayatın boyunca yanında olmadı mı? Kızlarda ki baba arayışı gibi erkeklerde de annenin eksikliğinliğinden kaynaklanıyor kendinden yaşlı karşı cins arayışı..

Bilinçaltı erkeği anne kadını baba arayışına yönlendirebiliyor cinsel hayatta da doyumsuzluk sonuçu. Karşı cinsi anne/baba'yla özdeşleştirerek kapatmak istiyor eksik kalan ebebeynden kaynaklı duygusal doyumsuzluğu..

0|0
    0|0
  • hiç sorun değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...