Bir çoğumuzun bir türlü anlayamadığı konu !!..

Sizce kıskanmak güvenle alakalı bir şey mi? Bunu bir çoğumuz henüz öğrenememiş durumdayız. Ne dersiniz?

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanmak karşı tarafa ne kadar değer verdiğini ve sevdiğini gösterir. seviyorsan kıskanırsın

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• sapına kadar güvensede kıskanır insan ama hem kendine güvenmiyo hem karşısındakine güvenmiyosa o zaman işte sıkan bıktıran kıskanma olur yani güven olsa da kıskanır olmazsa da paranoyak bir şekilde insanı bıktırırcasına kıskanır

0|0
    0|0
  • Güvenle alakalı tabii ki de esas sebebi çok sevmek sahiplenmek ve herkesten herşeyden korumaktır.Annemizi de kız kardeşimizi de kıskanırız ama güvensizlikten değil çok sevdiğimizden sahiplendiğimizdendir.Bu dünyanın kötülüklerinden korumaktır.Kıskanmak bir duygudur kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
    • Ama ilk cümlenizde güvenle alakalı tabii kide demişsiniz sonrasında " .Annemizi de kız kardeşimizi de kıskanırız ama güvensizlikten değil çok sevdiğimizden sahiplendiğimizdendir " demişsiniz.. Tam anlayamadım.

• sevgilin veya eşinse biraz güvenle alakalı elbette neticede herkes birbirinden üstün gözü başkasına bakabilirden yola çıkarsın.Ama aynı durum ailen için geçerli değil annen annendir bacın bacındır.Sevgilini çok sevebilirsin aşıkta olabilirsin ama sana güven vermiyor olabilir.Bunlar karışık işler.

• bende anlayamadım deli gibi kıskanırım ama sonsuzda güvenirim

1|0
    0|0
    • Evet bende öyleyim tuhaf ama değil mi :)

• güvenle alakası yok seversen sahiplenir ve kıskanırsın

0|0
    0|0
  • değer verdiğin birini kıskanırsın güvenle alakalı değil bence

0|0
    0|0
  • Kıskanma sahiplenme ile gerçekleşir. Kişi sahiplendikçe kaybetmek istemez. Bu yüzden ki kıskançlık yükselebilir, fakat saygı çerçevesinde gerçekleştirdiği takdirde bu kıskançlık tepki olarak dozajında olmalı...

Güven sorunu ile kıskançlık olmaz. Güven sorunu ile korktuklarından uzaklaştırmaya çalışır, bu sayede kendine mecbur ederek onu sahiplendiğini düşünür. Ben ruh hastası oldugunu düşünüyorum zaman zaman bunların... YANLIŞ İNSANDAN elbette uzaklaştıracaksın, fakat bunu kısıtladıgın an bu hastalıga dönüşüyor dogruya dogur... Kimi zaman kendi çıkarları ugruna kıskançlık adı altında bütün herkesten uzaklaştırıp kendine mecbur edenlerde mevcuttur.

cut.

0|0
    0|0
  • hadi sevgiline güveniyorsun dünyada ki insanlarada mı güveniyorsun

0|0
    0|0
  • güvenle alakası yok, kıskanclık genetiğinde var. kıskanc olmayan erkeğede erkek demem

0|0
    0|0
  • Bence kıskanmanın güvenle alakası yok ! Aidiyet duygusundan kaynaklanıyor ...

0|0
    0|0
  • Kıskanmak saçma bişey tabi erkekler kıskanabilir ama kızlarda kafa yapıyor.

0|1
    0|0
  • guvenle alakalı da olabılıyor azılarının psıkolojık sorunuda oluyor

0|0
    0|0
  • bu erkekde olan sahiplenme duygusu seven erkekde kadında kıskanırda tozunu ıyı ayarlamalı

0|0
    0|0
  • Güven ile kıskanmak aynı kefeye konulmazki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kıskanmak değil kıskançlık olayı abartmak güvenle alakalıdır eğer kıskançlık adı altında sınırlama getiriyorsa bir kişi ve her şeyden bir olay çıkartıyor ve sürekli bunu yapıyorsa güvensizlikdir kıskançlık değil.

1|0
    0|0
  • Hepimiz kıskanırız elbet ama kıskanma duygusu güven duygusunun önüne geçtiği an işler karışabilio :) ama minik tatlı kıskançlıkların da zararı yok hic :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle degil

Kiskanmak cok.baska

İnsan.sevdigini kiskanir paylasmaktan korkar

Benimseriz.benim deriz

Gvensizlik hirstir ic huzursuzlugudur

Kiskanmak.tatlidr bir acidan

0|0
    0|0
  • Güvenle alakası yok bence ben bu sebepten kıskanmam seven kıskanır gerçekten dışarıdan aaa bunu mu kıskanıyor diyeceğin kişiler olur millet bakıyor diye mi sanki deli gibi sevdiği için

0|0
    0|0
  • evet güvenle alakalı ama karşındakine güvenle değil kendine olan güvenle alakalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...