Kapat

Kıllı erkek mi kılsız erkek mi..? bu arada kıllı kızlar için de yorum yapabilirsiniz..

kıllı erkek mi kılsız erkek mi..? bu arada kıllı kızlar için de yorum yapabilirsiniz..

0|0
1313

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 13

• ben kıllıyım arkadas, kolumda,bacağimda,göğsümdede var. kızlar ne der düşüncesinde değilim. ben bu sekilde rahatım. tek sıkıntım, tüysüz,arkadaslarımın bana tüylü yumak gibi tabirlerde bulunulması.. kırıcı sözde söylemek istemiyorum kırılmasınlar diye. ama onlarca cıvıgını cıkartıyorlar.

0|0
    0|0
    • takmayacaksın..baksana kızlar kıllı istiyor..zaman değişti..

• kızların ne tür erkek istediği beni ilgilendirmiyor :D beni kabul eden böyle etsin. kıllıyım diye, kıro veya maganda olucam anlamınada gelmez. bir cok kızda kıllılara kıro gözüyle bakıyor.

• kıllı erkek derken bence bir erkekte göğüsünde kıl olmalı zaten cok sexside duruyor hem erkeğin kız vücudundan bir farkı olmalı ne öyle yumurta gibi tüysüz erkek acayip olur ama kızda en ufak bir kıl olmasın ya :))

0|0
    0|0
  • şimdi ne kadar kıl o önemli. kızlar sanıyorki kolunda biraz döşüsünde biraz kıl olunca kıllı erkek. Oysaki erkekler bu soruyu sorunca maymun gibi erkek istermisiniz?

0|0
    0|0
  • Bu kıllı erkek isteyenler kafayı yemiş.Kendileri de kıllı heralde o tarz bişey arıyolar:D Maho kız dolu site :)

0|0
    0|0
  • Kıllı kollarıyla çiğköfte yapan ben:D oyşşş derler adama :D

kılıyım perma kıllı :D

1|0
    0|1
  • kıl felan tamam da lanet olası sakal bıyık cıkmıyor

0|0
    0|0
  • kıçınıza tüy takmak sizi tavuk yapmayacak . nedir bu kıl soruları arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Güldürdün ya :)

0|0
    0|0
  • Kıllı kızlar için nasıl bir yorum yapalım abi ?

0|0
    0|0
  • Kıllı kız adeta bir emmi oglumdur

0|0
    0|0
  • temiz kız daima 10 adım öndedir

0|0
    0|0
  • Bi sakal biyik cikiyor digerleri orta oluyor

0|0
    0|0
  • Çok kılsız erkekte nedir arkadas . çok kıllı da sakat . :D en iyisi orta