Baş sağlığı dileyim mi ne yapayım ?

merhaba ben 4 hafta önce konyada bir konserde burcu ikizler olan biriyle tanıştım ertesi gün buluştuk ve çıkmaya başladık 3 hafta çıktık bu süre boyunca onu çok sevdiğim için kendimi hiç geri çekmedim yani sarıldık el ele tutuştuk öptük iyi gidiyordu bana karşı kibar ve anlayışlıydı çıkmaya başladıktan 1 hafta sonra benim eve dönme zamanım geldi bende konyadan ankaraya geldim ankaradaykende onu günde 2-3 kez aradım bol bol konuştuk (benim telefonum kırık olduğu için beni arayamıyor ve mesaj atamıyordu bu yüzden hep ben aradım ) ama son günlere doğru soğuk davranmaya başladı ses etmedim en sonundada facede ilişkisi yok yaptığını bide bir kıza yavşadığını görünce hemen telefon açtım söylemen gereken bişey var mıdiye sordum yok dedi bana gerçekleri söyle dedim seni üzmek istemiyorum sonra konuşalım falan dedi ama ben net ol diye ısrar ettim üstüne gittim beni sevmiyormusun dedim sevemiyorum dedi başka birimi var dedim var gibi dedi sevgi yoksa zaten bitmiştir dedim oda bitirmek istiyo gibiydi en sonundada kendine iyi bak hoşçakal gibi şeyler dedik veda konuşması gibiydi 1 buçuk haftadır konuşmuyoruz onu özlüyorum ama grurumdan mesaj atmamıştım dayısı zaten hastaydı 2 saat önce vefat etmiş :( facebook duvarında paylaşmış sizce baş sağlığı dilesem nasıl olur? ne yapıyım ?
Güncellemeler:
ne yapıyım ?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• baş sağlığı dilemen senin insanlığını gösterir ama hala onunla konuşmaya devam edip kendini kullanılmaya hazır birisi gibi gösterme.. bunun adı gurur değil kişilik...

0|0
    0|0
    • peki tam olarak ne diyim sence ?

• sen öyle düşünmüyosun ama nyse :) umarım kendini kullandırmassın.. mutluluklar..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece baş sağlığı dile. İnsanız sonuçta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence dilemelisin. Ama sana seni sevemiyorum diyen birinide artık özlememelisin.

0|0
    0|0
  • buyukluk et bas saglıgı dıle ama muhabbetı uzatma dusurme kendını

0|0
    0|0
  • Dileme bence muhattap olma kalbinden dilersen allah seni duyar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...