KYK Yurdundaki Yemek Kıtlığı

Erzincan'ın Kemah ilçesinde ki kyk yurdunda kalıyorum. Akşam 4.5 TL'lik yemek yeme hakkım var. Ama bu 4.5 TL'lik yemek fişimle en fazla yarım ekmek alabiliyorum. Geçen sene en fazla 1 ekmek veriyorlardı şimdi en fazla yarım ekmek veriyorlar. Yarım ekmekten fazla alırsak cebimizden ödüyoruz. Yahu bu nasıl iştir. Yemekleri ucuzlattılar diye bu sefer ekmeği az vermeye başladılar. Ucuzlatma muclatma hepsi düzmece. Yine o yemeklerin ücretlerini başka yerlerden çıkarıyorlar. Böyle iş olmaz yaaa. Yurtkur'a ve bir kaç yere daha bu konuda ki şikayetimi bildirdim. Takmadılar galiba beni. Kazıklanmaktan bıktım. Yemek fişimle ekmek bile alamıyacaksam o yemek fişinin ne değeri var? Ama keşke yarım ekmek olsa, belki yine biraz doyabilirdim. İki tane küçücük çeyrek ekmek veriyorlar. yurt@kyk.gov.tr lütfen sizde bu adrese şikayetlerinizi bildirin. Tek kişi olunca takmıyorlar. Hatta iş illahi basına gidecek öyle takmaya başlarlar. Merak ediyorum tüm yurtlarda bu böyle mi acaba ?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• verdiğin parayla kupon alıyosun işte,yani bedava kalıyosun yurtta

0|0
    0|1
    • hayatında hiç yurtta kalmayanlar ne rahat konuşabiliyor. ağaçtan düşenin halinden ağaçtan düşen anlar dememişler boşuna. sana en güzel duam inşallah benim yaşadığım şartlarda bir yurtta yaşarsın

• 8 kişilik oda da kalıyordum ben. hapishane şartları gibi. oda da herkes sigara içiyordu. nefes alamazsın oda da. bir bina dikmişler içine öğrencileri yığmışlar. kyk yurduna gelmeden önce burayı cennet sanıyordum

• Parası olmayan okumasın arkadaş, aç gezsin diyorlar resmen.

0|1
    0|0
    • Eskiden 1 ekmek veriyorlardı. Şimdi yemekler ucuzladı diye yarım ekmekten fazlasını vermiyorlar.

Erkekler Ne Diyor 1

• yurtta bedava kalıyosun lan yarım ekmeğide paranla al

0|0
    1|2
Yükleniyor...