En büyük aşkımız olan vatanımız ?

Andımızın kaldırılması nedeni ile yarın saat 5 de Taksimde buluşuyoruz . Kimler bizimle olmak ister bu aşkımızda ?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• şimdi ben kürt doğdum. ne mutlu kürt'um diyene desem piç olurum değil mi?ne mutlu türküm desem asimile piç olurum.neyse varlığım türk varlığına armağan olsun.NE MUTLU İNSANIM DİYEBİLENE!

0|0
    1|0
    • Bende dünyanın neresine gidersem gidiyim Türküm dediğimde ırkçı olurum kusura bakma burası Türklerin yurdu kendini Türk olarak görmüyorsan Ya Sev ya da terk et . Türklerin yurdunda Türk ırkçılığı yapmakdan gurur duyarım biz bu topraklarda 5 bin yıldır varız .

• daha çocuksun belli.

• Çocuk de değilim 18 yaşımdayım ama öyle olduğumu farzedelim . Milliyetçiliğimle Türkçülüğümle gurur duyuyorummm .

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Andımızın kaldırılmasını bende çok saçma buldum. Çok fena..

0|0
    0|0
  • benim en büyük aşkım vatanım değil

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaldırılması için yapsaydınız zamanında gelirdim ama nedeni ile yaptığınız için gelmem. Ayrıca en büyük aşkım vatanım değil.

0|0
    1|1
  • bir saçmalığın kalkmasını protesto etmek başka bir saçmalık değil de nedir? sırf hükümeti eleştirmek için andımız gibi bir saçmalığı savunmak da acizlikten başka bir şey değil

0|0
    1|0
    • yakında istiklal marşı kalktıgındada böyle dersin

• yaşın da daha 18miş kardeşim şimdi senin kanın deli akıyor o yüzden bazı şeyleri mantıklı düşünmüyorsun ben eğitimciyim andımızın çocuklara en küçük bir faydasını görsem ben de karşı çıkardım ama yok biraz daha büyüyünce sen de anlarsın

• Mesele sadece andımız değil bir millet yok edilmeye çalışılıyor mesele bu demokrasileşme adı altında yapılanlar

Yükleniyor...