Ciddi cevap verenler yazsın lütfen

uzun süren bir birlikteliğim var. o başka şehirde ben başka.. Eskiden çok ilgili biriydi çok ağır çalışırken bile ilgi gösterirdi her molada yazardı. Şimdi artık öyle değil yine yoğun ama bu sefer istese bana zaman ayırabilir yani telefon yasağı yok artık. Ama artık ben bişey yazmasam yazmıyor sadece saatler sonra napıyorsun? diye soruyor. Ne yapıcam bilmiyorum hergün ağlıyorum. Ayrıl gitsin diyenler yazmasın bile ben bazıları gibi elimin tersiyle atamam değer verdiğim kişiyi..

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Sence ilişkinin güzel olup olmadığını anlamak için, gün içerisinde sevgilinle ne kadar konuştuğuna mı bakmalısın? Unutma ki sevgili diye nitelendirdiğimiz kişi, bizim hayatımızın merkezi değildir. Herkesten öte sayılabilecek ölçüde bize yakın kişidir ama hayatımızın merkezi değildir. Olmamalıdır da, oldurulmaya da çalışılmamalıdır; çünkü ters tepecektir. İlişkinin 1-2 gününe değil, geneline bak. Atıyorum son 3 ayına bak, son 5 ayına bak. Son 2 haftasına değil.

0|0
    0|0
    • haklısın aslında..

• Teşekkürler. Bu nedenle ilişkiye bakış açını tekrar gözden geçir. Ayrılacak olursan da sebebi geberene kadar konuşmadığınızdan olmasın yani.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi de o değer vermiyosa senin böyle üstüne gitmen neyi değiştiriyo? Kız dediğin biraz gururlu olmalı bence.Sen değil o düşünmeli böyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • Az ilgileniyor diye her ağlıyor musun yoksa başka nedenlerde var mı ?

0|0
    0|0
    • napıyorsun demek ilgilenmek bile değil bence.. kişisel problemlerimde üstüne eklenince ağlıyorum.

• Tabi ki değil. Yardımcı olacağını düşündüğüm bir şey söyleyeyim. Sevdiğin kişi sana ilgi göstermediği için üzüldüğünden ve senin kişisel problemlerinden habersin olduğu için ve senin durumunun iyi olduğunu tahmin ettiği için sana olan ilgisini azaltmış olabilir. Senin içinde bulunduğun kötü durumu ona anlatman onun sana olan ilgisin attırabilir. Ayrıca gerçekten sevdiğine inanıyorsan o kişi sana , kişisel problemlerini ona anlattığın sevdiğin , kendisini sana daha yakın hissedecektir.

• bende senle aynı durumndayım ama sewdimizi beklemekten baska caremiz yok malesef

0|0
    0|0
    • ben artık konuşmayacağımı söyledim bakalım ne yapacak..

• yalnız gerçekten onlar için bişeyler bittiyse bu davranışımız ters tepicek biliyorsun dimi :S

• banane bana baska kızmı yok dönerse benim dönmesse hiç benim olmamıstır gülüm :S

Kızlar Ne Diyor 2

• benzer durumu hemen hemen hepimiz yaşamışızdır bende bunu yeni atlatanlardan biriyim herşeyden önce ona her zaman elinin altındaymışsın izlenimini vermemelisin yani kaybetme duygusunu bilmeli bunun için ayrılman gerekse bile bu riski göze almalısın bir nevi blöf gibi olacak. değer veriyorsa kaybetme korkusunu hisseder ve hareketlerini ona göre belirler. Ben böyle yaptım ve sonuca ulaştım

0|0
    0|0
    • zaten bir süre görüşmeyelim dedi.. aptalım ben..

• boşver biraz kafasını dinlesin düşününce pişman olması muhtemeldir biraz yalnız kalmak ona da sana da iyi gelir

• ben burda elimin tersiyle itemem diyorum bir çözüm bir çare arıyorum bilseydim böyle olduğunu ah ah..

• Neden bu düşündüklerını ona söylemıyosun belkıde gerçekten çok yogundur?

0|0
    0|0
Yükleniyor...