İlişkim hakkında ne söylemek istersiniz?

2010 yılından beri bir beraberliğim var aramızda yarım saat kadar yol olayı var haftada bir görüşmeye çalışırız.23 yaşındayız ikimizde.Okulunu bitirdi 4 yıla tamamladı.Tecilini kaldırttı ve sanırım Şubat ayında askere gidecek kısa dönem.Bize ilişkiye ilk başladığımız zaman o 4- 5 sene falan beklicen diyordu ciddi adım atmak için.Tamam demiştim sonuçta ilk zamanlarımız kabullenmiştim.3 sene 4 ayımız oldu.Ciddiyiz ama tabi ortada bişi yok ablasıyla abisiyle bazı kuzenleriyle tanıştım oda benim annemle ablamlarla kuzenlerim falan tanışmıştı.Ama ben onun annesiyle tanışmadım.Öyle böyle ilişkimiz sürüyo ama ben artık sevgili anlamından çıkmak istiyorum sözlü olsak bir 10 sene daha beklerim.Ama yeter ki aile adında ufak bir söz olsun bu konuda ona çok söyleniyorum oda daha şimdi olmaz diyo.Askerden gelcem işe gircem öyle diyo.Bende zaten askerden gelince hemen olsun istiyorum vakit kaybetmeden.işe girmesinide beklerim işe girer 1 ay sonra gelir ben anlamam.Ona görüştüğümüzde dedim ki askere git gel ve hala geldiğinde ciddi anlamda adım atmak istemezsen ayrılırım dedim oda bağırdı çağırdı beklicem demedin mi ne saçmalıyosun falan dedi.Askere bir gideyim geleyim düzgün bir işe gireyim para biriktireyim dedi olcak dedi.O olcak derken bile sanki benim zorlamamla onuda diyormuş gibi geliyor bana.Ama aklınıza senle vakit geçiriyo ladı gelmesin çünkü öyle birşeyde değil ilişkimiz beni seviyor güveniyor ciddi gözle bakıyor tabiki ama bu konuda çok mutsuzum.
Güncellemeler:
Peki niye artık söz olsun istiyorum onuda açıklıyım.Çevremde laf eden olmasın istiyorum gezdiğimizde rahat olalım istiyorum annem sürekli arıyor rahat vermiyor.Sevgili olmayı amaçsızca buluyorum.3 yılı geçmiş artık olsun yeter diye istiyorum.Mutlu olalım istiyorum.Mesut olalım adım atalım yani bu ya böyle ama ya önümüzü görelim artık istiyorum yok adam önünü göremiyo hala arkadaş 3 yılı geçmiş hala göremiyorum diyo.Hele bir askere gitsin gelsin ondan sonra aynı lafı derse bana bitti işte ozaman

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• 3 seneden fazladır beklemişsin. Kaldı ki yakında askere de gidecek. Asker olacak adamın aklına şüphe sokma; çünkü asker adam için şüphe en büyük beladır. Hele ki sevgiliden geliyorsa. Ya Allah Ya Sabır deyip askerden dönene kadar bekle. Sana 4-5 sene beklemen lazım demiş. Henüz söylediği süre dolmuş değil. Yalnızca 3,5 yıla yakın bir süre geçmiş. Şöyle inşaallah 2015 yılı başlarında bu konuda neler olmuş, nereye varmışsınız bir bakarsın. Çünkü şubatta askere gidecekse 6 ay sonra döner, zaten kafadan yazın ortası. 1-2 da sabit iş tutsa, gidişata bakarsın. Yoksa hazır kapıda biri bekliyor da acele etmen için seni dürten yok. ;)

0|0
    0|0
    • Heh işte bende böyle hesap yapıyorum onunla beraberken bana kızıyor bağırıyor ben imalı söylüyomuşum.Ne senin amacın falan bağrımalar.Bende diyorum ki ben bu konuyu açınca sen niye böyle davranıyosun bana istemiyosan gelince benim dediğim gibi olmayacaksa ayrılırım dedim sonra.Sonra suratım asılıyo gönlümü almaya başlıyo ben sana bana imalı söylemene kızıyorum bişe demedimki ben sana falan diyo öpüyo

• Bilmem belkide o bana rahatlatıcı cümleler kursa belkide böyle olmaz hani kendi dese ben demeden şöyle olur böyle yaparız falan ozaman bende mutlu mesut geçiririm senelerimizi dimi yani

• bi dabir ihtimal tabii.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ALLAH daha çok mutlu etsin de cocuk sana gerekli olanları söylemiş zaten. şuan önünde bir engeli var bu engeli kaldırıp hayatına kaldıgı yerden devam edecek. evlenmek için birikimi yoksa evlilik için bir süre daha beklersiniz. birazcık para biriktirdimi söz felanda kesilir. cocugu bu konuda sıkıstırma.

0|0
    0|0
  • Sevgilin acayip ilerigörüşlü biri, çocuğun iyi bir işe giriyim sonra demesi gayet doğal yani sen kaçıcak diye mi düşünüyorsun askere giden birini böyle uğurlayan bir kız arkadaş benim için mutluluğu pek haketmez benden söylemesi, üzme çocuğu seneye sözlenirsiniz bile

0|0
    0|0
  • bunları istemek senin en doğal hakkın, iyide düşünmüşsün. askerden bir gelsinde ikinizde ona göre karar verip ona göre hareket edersiniz. şuan için birbirinizi incitecek sözler ve davranıslar sergilemeyin.

0|0
    0|0
    • Tamam ama beklicem onu ya beklediğime deymezse yeterince zamanımı verdim ona bide asker yolu beklicem ya gelince yine bana daha beklicen derse sçtm ağzna ozmn işte benmde hayatmn içne eder

• Bende askerliği bekliyorum çok zor geçicek bende bu süre ama sabretmeye çalışıcam şimdi bile nasıl sinirliyim nasıl geçircem bilmiyorum

• evet bu seninde onunda zor bir sınavı

• siz sadece kendinizi düşünüp karşı tarafı düşünmediğinizden böyle oluyo sonrada diyosunuzki beni sevmiyomu hayır alakası yok

0|0
    0|0
  • eline işini almadan istemiyor işte aile karşınına çıkmak anlamıyomusun sen zorlama bence

0|0
    0|0
    • şuan çalışıyo fabrikada normal işçi gibi askerden gelince daha iyi bir işe girmek istiyo tabi ama buda iş böyle işlerde ev geçindiren aileler var illa dört dörtlük mü olmak zorunda

• babam öğrendi söz yapalım de bakalımda ama sen baştan beklerim demişsin niye yan çiziyorsunki .

0|0
    0|0
    • Ya baştan söylediklerimizle şimdi bir olabilir mi başta biz birbirimizi düzgün sevmiyorduk bile e ne olcağmız belli bile değildi tamam demem normal yani

• çocuğa anlat o zaman ama çok sıkıştırma . sonuçta askere gidicek kafası burda kalmasın ya bencil olmayın empati yap biraz askerden gelmesini bekle .

• oho ona demediğin kalmadı

• Askerden sonrasini bekliyodur

0|0
    0|0
  • bu kadar yazıyı kımse okumaz :)

0|0
    0|0
  • Acele etme kardeş

0|0
    0|0
  • Artik adini koyalim tripleri. Askerden sonra ayrilirim ne ya, iyi bari bagirmis cagirmis tepki gostermis. Ben olsam, "Keyfin bilir" derdim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tepkinde haklı olduğunu düşünüyorum ben kaç sene olmuş artık en azından söz kesilebilir düğüne kadar para biriktirsin oda. Sabrına hayran kaldım ama ben beklemezdim.

0|0
    1|0
    • Onunda haklılık payı var askerliği yok tamam şuan fabrikada işçi olarak çalışıyo gelince düzgün işe girmek istiyo tamam .para biriktirip öyle gelmek istiyo tamam ama bir söz nedir ki ben çok bişe istemiyorum zaten sadece ufak biz söz aileler bilsin yeter.ama anlamıyo kütük kafalı

• Katılıyorum. Tabi oda haklı evlilik için maddiyat gerekli. Ama söz kesilebilir sonra beklersiniz bekleyeceğiniz kadar.

• Evet bende bunu ona söylüyorum öyle istemiyo askerliği olcak düzgün işi birikmiş parası olcak öyle

• ya bence biraz sakinleşmeye ihtiyacın var öncelikle. çünkü çok dolmuşsun :) seni anlıyorum ama eğer seni sevdiğine inanıp güveniyorsan acele etme derim :) bir düşündüğü vardır belki :)

0|0
    0|0
    • çok doluyum hemde tüm olumsuzluklar benimle.Sevgisine inanıyorum ama geleceği görememek beni boğan durum

• haftada 1 gün yürümenin ne faydası olurki.Örgüdende anlamam .d bakcaz artık işe girersem

• ben yürüyorum çok rahatlatıyo açıkçası. hem bütün gün oturmaktan daha iyidir.

• bari askere gitmeden aileler yakindan tansinlar soz olsun yani ,belki seni baskasina vercekler nasil bu kadar rahat -_-

0|0
    0|0
    • niye kızı başkasına versinler ekmek kuyruğumu bu

• sanki barda takiliyoruz ,om yargili olma derim

• çok yararlı bir site değil görüyoruz tipleri .

• k.bkma okumadm :P çok uzun napim Ama Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • neler yasamissin panpa ):

0|0
    0|0
Yükleniyor...