#KIZGİBİ

Sizce ne yapmalıyım bu ümitsizlik karşısında ?

Arkadaşlar çok sevdiğim bir kız var 2 yıldır sevgiliyiz ama şunları söylemekten alı koyamıyorum . Onlarında bizimde durumumuz normal yani aylık 2 -3 bin tl para girer evlerimize o tek çocuk olduğu için giyimi çok iyi benim 3 tane kardeşim daha var evin masrafları filan ay başı zor geliyor . Sevgilim olan kız iyi giyinen ve bakımlı birisi bende azcık bakımlıyım normalde değil az . Giyimin normal çokta iyi değil yani severek giymiyorum giysilerimi . Sevdiğim kızın karşısında ezik hissediyorum kendimi tip olarak bende tam bir kanaate varamadım yakışıklımıyım değilmiyim :D Bunlar beni üzen sebepler bide şu var ben bu kızı çok seviyorum ama hiç güvenmiyorum o bana çok güvenir ben ona hep sadık kalmaya çalıştım . Sanki iyi birisini bulsa bırakacakmış gibi düşünüyorum .Yakın arkadaşları aklına girer diye düşünüyorum . Ben ne yapıyım ki içim kan ağlıyor resmen kız baya güzel bu arada . Teklif eden çok olduğu için ben bırakacakmış gibi hissediyorum napıyım ki bu durumda . Çok moralim bozuk herşeyi kafama takıyorum dostlar.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni gerçekten sevdiğine inanın tam değil gibi geldi bana

0|1
    0|0
    • Evet bende öyle düşünüyorum güvenim yok ona karşı yani bırakıp başka şehire gitsem kesin birini bulur diye düşünüyorum çünkü giyimi iyi ve güzel bir kız .

• Bu şüphelerle aşkı yaşayamazsn ki. Aşk doğru kişiyle güzeldir diğer türlüsü sadece acı verir

Erkekler Ne Diyor 1

• ulan 3bin tlye azmı diyon diğer bir insanda asgari ücret yani 700tl ile 5 kişiyi gecindiriyo şükredelim biraz

0|0
    0|0
    • Kardeşim az demiyorum ben bizimde kendimize göre giderimiz var o yüzden para kalmıyor bize .

Yükleniyor...