Sınıftaki yeşil gözlü kız

Merhabalar :) simdi universitede ingilizce hazirlikta okuyorum 3 gündür devam ediyoruz ama sinifta bir kiz var yesil gozlu esmer kivircik sacli kisa boylu ve cok efendi birisi normalde ben uzun boylu duz sacli sarisin bayanlari daha cok severim ama bu kiz cok ilgimi çekiyor :) oyle gozleri var ki kasikla sokup cikartacan eve getirip saatlerce bakacan ya :) sinif yeni yeni taniyor birbirini bende arada bir saka falan yapıyorum kendimi biraz one cikarmayi seviyorum ama bu kizi incitmeden nasil yakinlasabilirim teneffus oluyo herkes disari cikiyo benide arkadaslar cagiriyo ben bazen çıkıyorum bazen çıkmıyorum bu kizda ayni benim gibi ama konusmaya bir bahane bulamadım daha yavas yavas yakinlasmanin bir yolunu soyleseniz ? Hem sizin fikrinizi sormak hemde paylasmak istedim simdiden tesekkurler :)
Güncellemeler:
herkese teşekkür ederim ama cok az öneri geldi :(

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• ya mesela ödev falan sor :) ne bileyim sınıfça bişeyler düzenleyin tanışma toplantısı gibi. orda sohbet etmeye çalış :)

0|0
    0|0
    • bunuda denerim:) aslında daha 3. gün yavas yavas tanışmak istiyorum ama elimden kaçmasındanda korkuyorum

• dediğimi yap bir an önce bence (: hızlandırır olayları diye düşünüyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya dicek bisi bulamadim ama cok yorum yapasim var, cok tatli yazmissin :))

0|0
    0|0
  • cani şekilde seviyorsun kızı:D

0|0
    0|0
  • sen hacettepdemisn ?

0|0
    0|0
    • hayır da sende yeşilsin heralde :)

• hakkında hayırlısı nasib olsun inşalllah :) ne diyim başka :)

• amin :) hepimizn

• Arada soru sor,derste anlamadıklarını falan. Boyle boyle arkadas ol.

0|0
    0|0
    • mantıklı ama reddedilmekten korkuyorum :( ilerleyen zamanlarda yapıcaz bişeyler :)

• elını cabuk tutmazsan kacırırsın kızı

• iste kacırmaktanda korkuyorum ama yanyana oturmuyoruz karsımda oturuyor (sınıfın masa duzenı u seklınde ) vay ben nidem nerelere gidemde bu kızı kacırmasam

Erkekler Ne Diyor 2

• '' oyle gozleri var ki kasikla sokup cikartacan eve getirip saatlerce bakacan ya :) '' su cümlende beni benden aldın bro.

2|0
    0|0
    • bazen hayvanlaşırsın ya işte o anlardan biri ama bir görsen gözleri benle beraber olsun kızacağım bişe yapsın ondan sonra bana baksın ne dert kalır ne tasa nede sinir :)

• matematik sorularını ona çözdür bak öyle yakınlasırsızn

0|0
    0|0
    • hiç matematik görmüyoruz hazırlıktayız habire ingilizce habire ingilizce :) ayrıca matematikte beni gecebileceğini sanmıyorum ;)

Yükleniyor...