Kimseye güvenim kalmadı artık :(

şimdiye kadar 4 kişiye gerçekten aşık oldum deli gibi ama ne zaman birine güvensem onu sevsem benimle sadece cinsellik için sevgili oluyorlar.adam gibi sevebilen kalmamış bu dünya da sadece cinsellik düşünüyorlar hele bazen önüme öyle insanlar geliyor ki hangi yüzüne konuşacağımı bilmiyorum aşkı b.k ettiniz ya n iye aklınız sadece cinsellikte?

0|0
440

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi burada herkes bir değil desek de mutlaka istisnaları oluyor desek de boş gelir. Çünkü sürekli onlar denk gelmiş sana ve öyle olmayanın gelme ihtimali de sıfır oluyor gözde...

Güzel, çekici biri olsan veya olmasan da bu kişinin illa seninle cinsellik düşünmesi için yeterli bir sebep olamaz zaten. Genelde cinsellik düşünen tipler kadının hep önünde dururlar. Bunlar bariz belli gerekçeler. Böyle tipler zaten iki yüzlü olurlar ve kendilerine de bakarlar, çok çekicide oldukları bir gerçektir. Öyle ki perde arkasındakini göremiyorsunuz asıl mesele bu.

Suçlamıyorum seni elbette burada tarif ettiğim şey sana muhtemelen sürekli ön planda olan tipler çıktı piyangodan. Ya da ilk başta ciddi başlayıp sonradan cinselliğe döndürmek istediler. Senden yana bir kusur yok çünkü sen asla kırmızı çizgini aşmamış ve kendinden taviz vermemişsin...

Emin ol biz bazı erkeklerin de büyük sitemidir "- böylesine y.vşak birini seçiyor, hiç mi etrafına bakmıyor bunda ne buluyor" gibisinden... Fakat öyle ya, görülmüyor hiçbir şekilde bir kadının gözünden, iki yüzlü insan böyledir. Sahip olana dek binbir türlü kılığa girer...

SEN BİLDİĞİNDEN ŞAŞMA ARKADAŞIM, İNANCINI DA ASLA YİTİRME, SENİ SEN OLDUGUN İÇİN, SENİ GELECEĞİNE ARKADAŞ DOST KARDEŞ SEVGİLİ EDİNMEK İÇİN SENİNLE OLACAK BİRİSİ ELBETTE OLACAKTIR, GEÇMİŞTEKİLER GİBİ OLMAZ AMA ONLARDAN ÇOK AMA ÇOK FARKLI OLUR EMİN OL. UMUDUNU YİTİRME.

HER NE KADAR SÖYLENEN SÖZLER BASİT KALSA DA, ANCAK SENİN İNANCIN VE DİRENCİN DAHİLİNDE GELİŞİR HERŞEY...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Herkesin aklı cinsellikte degil. sana öyleleri denk gelmiş .

Ayrıca sen de cinselligi öne cıkarıyor gibi yanlarında durursan tabi cinsellikle ugraşırlar.

Yapmadım etmedim deme bosuna. adamların amacı icin bir malzeme lazımdır. daha dogrusu ipin ucunu verdiginde onlar ipi bırakmazlar

4 deme bosuna. aşk 2 keredir. 4 ne ya? ayran gönüllü falansan 10 kere daha olursun.

Dogru kişyi bulamaman bütün erkeklerin sucu degil. senin yanlış seciminin sucudur.

0|1
    0|0
  • kendi açımdan cevaplayayım. ben adam gibi , cinsellik düşünmeden sevdim de ne oldu. bende şimdiye kadar sadece 1 kişiye gerçekten deliler gibi aşık oldum. ama inan cinsellik aklımın ucundan bile geçmedi bu kişiyle. peki o ne yaptı ? tercihini başka birinden yana kullandı. demek istediğim her güvenip aşık olduğun insan cinsellik düşünmüyor. eğer gerçekten seviyorsa...

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar hiç bir ilişkimde cinselliği düşünmedim/ön planda tutmadım. ya da aldatmadım. ama yok ben anladım artık. bu yüzden ben hep kaybeden oldum.

bundan sonra aşık olmamak için elimden geleni yapacağım.

hiç bir kıza güvenim yok.

0|0
    0|0
  • sende saf olma 4 kişiye aşık olmak vay be benim bildiğim aşk bir kez yaşanır ve oda sonsuz olur .

0|0
    0|1
    • insanın karşısına yanlış insanlar çıkabiliyor

• zaten gerçek aşk olsaydı böyle olmazdı ben aşk sanıyordum ama değilmiş lafım da sadece o 4 kişiye değil çevremdeki tüm erkekler böyle

• o çevrede çık o zmn bütün erkekleri aynı kefeye koyma

• demekki yanlıs insanlarla beraber oluyorsun. kişiliği düzgün insanlar her haliyle kendilerini belli ederler. ama kimileride iyi rol yaptıgı için anlayamıyorsun da. durumun krtik umarım iyi biri çıkar karşına da sende o da mutlu olursunuz.

0|0
    0|0
  • profil resminde göğüslerin görünüyor, düşünmesinler istiyorsan biraz dikkat etmelisin :D erkeklerin hepsi abazadır sürekli bir sperm üretimi var ve içerde yer yok bir şekilde çıkacak. ama tavrını net belli edersen bekler evlenene kadar sana da hissettirmez. öyle cinsellikten konuşmayacak erkek cemaatte bile bulman zor yine kıyısından köşesinden girmeye çalışırlar. dediğim gibi sen duruşunu ortaya koy, seviyorsa o konulara bidaha girmez.

0|0
    0|0
  • onun sebebi tamamen sizsiniz giyiminiz olsun tavırlarınız olsun mesela senin profil foton bile erkeği senin hakkında cinsel olarak düşündürür önce kendini düzenle sonra başkalarını düzenle

0|0
    0|0
  • cinsellik aşkın içinde olan bişey neden bu kadar soğuksun ki

0|1
    1|0
    • soğuk değilim ama her şeyin bir zamanı var sen sevgilinle çıktığınız ilk hafta mı cinsellik yaşıyorsun?

• ilk saatler de olabilir haftayımı beklemeliyiz.Rahat ol biraz onlar düşmanın değil

• Seni gerçekten seveni bulmalısın. Çıktığın kişi seni koruyup kollamalı, sana değer vermeli, seni sahiplenmeli ve onun göğsüne yaslandığında mutlu olmalısın. böyleleri var ama iş bulmakta.

0|0
    0|0
  • benim gibi bir ekekle birlilte olmamışsın demekki. ama cinsellik bu hayatta var olan birşey. sende seksi ve çekiciysen adam şeyini baldırına bağlıyacak değil. tutup sokar yani bunda bişey yok

0|0
    0|0
  • kimseye güvenmemeniz gerektiğini öğrendiyseniz ne mutlu size cinsellik konusunda diyecek bir şeyim yok malesef

0|0
    0|0
  • 4 kişiye deli gibi aşık olmak, olması gerekenden fazla duygusal olduğunu düşündürdü . duygusallığını zayıflığını haketmeyene gösterme , seni kolay lokma sayarlar

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak gerek. Zira yeni jenerasyonun et düşkünlüğü var.

0|0
    0|0
  • Bunu gelip aşık olduğum kıza da anlatır mısın? Adam gibi seviyorum şans vermek yerine yılan hikayesine çevirdi vicdansız

0|0
    0|0
  • yanlıs ınsanlar cıkmıs karsına bence her erkegı aynı kefeye koyma bence acele etme zamana bırak bekle... bence

0|0
    0|0
  • SEN NORMALDE AŞIK OLUNACAK BİR GÜZELLİKTESİN LAKİN YANLIŞ ORTAMLARDA AVCILARIN BÖLGESİNDE TAKILIYORSUN

0|0
    0|0
  • Hele sinirlenince, öyle bir yüz çıkıyor ki ortaya. Şaşırıyorum böyle miydi diye hep.

1|0
    0|0
  • aşk hayatta tektir sayısı artamaz. ki günümüzde bulunmamakta sen yasadıgını sadece ask sanmısın .

0|1
    0|0
  • demek ki onlar aynı duyguyu taşımıyor... her insan senin ona hissettiğin gibi sana karşı hissetmez be gülüm...

0|0
    0|0
  • Güven zor inşa edilen bir bina gibidir ama yıkıldığında ise tuz gibi eriyen ve bir daha gelmeyen lanet bir duygudur.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaşla alakalı bence. Erkekler cinselliğe açık bir kız gördüklerinde tamamen o yöne kanalize oluyorlar.

0|1
    0|0
  • bu güzeldi.. 5*

0|0
    0|0
  • seni bir yerden tanıyorum sanırım.

0|0
    0|0
  • Doğru kişiyi bulamıyorsun demek ki .

0|0
    0|0
Yükleniyor...