Uzun bir hikaye okur musunuz ?

Bilmiyorum anlattıkca acılarım çoğalır mı azalır mı? ama anlatacağım. 15 yaşındaydık çıkmaya basladığımız da o sevmişti beni bende zamanla çok sevdim. ama yine tartısır dururduk.aynı sınıftaydık . lise 3 te iken 9lardan bir kıza çıkma teklifi etmiş onun öncesinde de yazın bir kıza ben seni 2 yıldır seviyorum vs. demişti. ben bunları öğrenince ayrıldım ve çok pişman oldu hep ağlardı derslerde.kıyamadım ona tekrar barıstık ama ona eskisi gibi davranamaz olmustum aldattı diye herşeyi reva görüyordum.sonra okul bitti ben biraz muhafazakar bir aileden geliyorum kendimde biraz korkak bir yapıya sahibim buluşamadım onunla. zorla birkaç kez bulustum onda da kendimi hiç rahat hissedememiştim. bu yüzden defalarca tartıstık sonra ünivye başladık.1.sınıfta fake hesap açıp bir kızla konusmus sınıfından. ben bunu öğrenince yine ayrıldım o yine çok yalvardı ve barıstık. şimdi 3.sınıftayız bundan sonra beni birdaha aldattı mı bilmiyorum araştırmadım. ama ben 5 yıl boyunca erkek sinekle bile konuşmadım desem yeridir. o öğretmen olacak ve 4yıl doğu görevi var.ailelerimiz de pek uyumlu değiller. ben bunu göze alamadım onla birlikte başka bir şehre gitmeyi.ve onu kendimden istemeden de olsa soğuttum artık msnde vs. de konusmadık ve mesajlarımız da azaldı. son olarak bana ya benmle doğru düzgün konusursun ya da artık biter dedi. bende açık birşekilde gelecekten korktuğumu anlattım ve bana küfürler etti. şerefsiz olduğumu söyledi.seni seviyorum ama birdaha beni göremeyeceksin artık yoluma bakıcam dedi ve beni heryerden engelledi mesajlarımı bile görmüyor. kendimi çok suçlu hissediyorum. beni sevmişti ama ben cesur olamadım. ama onu aldatmadım başkasıyla çıkıp terketmedim de .. sizce bu hikaye de ben suçlu muyum? onu elimden mi kaçırdım?
Güncellemeler:
okuyuun yoksa sürekli güncellerim=):d

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• boşver. sen onu affetmişsin o aynı hataları tekrarlamış. kendini suçlu hissetme yaşantına devam et . elinden kaçırdığın birşey yok nasipse bulur değilse zaten sıkıntı yok. çokta kafa yorma takıntı haline getirir gider barışırsın sonu gene hüsran. daha gençsin neler olur hayatında. ama biraz zaman ver sana gerçekten değer veriyorsa seninle konuşup haklı olabileceğini söyleyip tekrar birlikte olacaktır. biraz sinirlenmiştir bir kaç ay geçsin ses seda gelmezse sende ona göre yolunu çizersin en iyisini etmişsin korkaklık yapmakla. seks yapıyorsun da ne oluyor? ya da elimize ne geçti bugune kadar? sonu hep aynı evlilik öncesi ilişkiler çokta tatlı gelmiyor artık insana.

0|0
    0|0
    • seks değil bu. onu istemedi sadece msnde de olsa görüşmek istedi ama diyorum ya soğuttum kendimden gelecekten korktum. cesur olamadım. şimdi kendmi çok suçlu hissediyorum. ama benden nefret ediyor onu aldatmışım gibi davranıyor. hatta artık davranmıyor. bitirdi tamamen.

• zamana bırakmalısın.

• peki. teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin ne suçun var ki? Sana uygun birisi değilmiş demekki, suçlama kendini. Sanki başka insan yok, mutlaka bulursun gönlüne göre birisini umudunu kaybetme.

0|0
    0|0
    • cesur olamadım beni sevmişti bense bu ilişki için bişey yapmadım. ama aldatmadım da=(

• aşkım için mücadele etmemiş korkak gibi hissediyorum kendimi ve bu beni çok üzüyor. teşekkür ederim yorumun için.

• Rica ederim, sağlıcakla kal. Hayatta her şeyin gönlünce olması dileğimle.

• O karakteri oturmamış biri...Sana verebilecekleri sınırlı...Bence düşünme...

0|0
    0|0
  • bunu okuyan kör oldu.

0|0
    0|0
  • sunu bir güncellemeye özetle

0|0
    0|0
    • özeti bu zaten o kadar mı zor okumak ya hu=)

• yok senin ne suçun war adamın canı sıkılmıs seninle urasıyor birde küfr nasıl edr bir insan sewdine sizin ilşki btmş maleseff

• çok uzun okuyamadım

0|0
    0|0
  • Facebook ilişkiyi öldürür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...