Hoşlandığım biri var ama ne yapacağımı bilmiyorum

uzun zamandır biriyle konusuyorum.2 sene önceye kadar sınıf arkadasımdı.Benı cok sevdiğini söylüyor,sürekli pesımde yaklasık 6 aydır cocuga yapmadıgım kalmadı tabiri caizse ağzına sı*tım.Ne yaparsam yapayım hiç vazgeçmedi benden. Aramızda güven sorunu var,ona pek güvenmıyorum ama son zamanlarda bana olan sevgisi ilgimi çekmeye başladı.Galiba bende ona karsı bos değilim.belkide sadece alıskanlık. Ama onunlayken cok eglenıyorum kendimi çok iyi hissediyorum. Ne yapmam gerektiiğni gercekten bılmıyorum ne yapmam gerekir dersiniz?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Artık dönülmez bir yola girmişsiniz. Niyetini sana söylemiş. Bundan sonra ya sevgili olacaksınız ya da bir daha görüşmeyeceksiniz bile, çünkü arkadaşlığınız bozulacak ister istemez. En azından ona bir şans ver, belki senin de hoşuna gider.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onunla direkt olarak iletişim haline geçmeye ne dersin? Yani birlikte arkadaş ortamında eğleniyorsanız bir de yalnız takılmayı deneyin. Tesadüfler yarat mesela. Karşındakinin bu devirde ilgisini de net anlayabilmek bir hayli zor. Face'den ona yazmayı dene. Onun sana güvenmesini sağla. Birbirinizin dertlerini dinleyin. Yani demem o ki "iletişim" gerek. Eğer bunları yaparsan ona olan güven sorununu belki aşabilirsin. Kendini kaptırmadan onunla yakın iletişime gir. Zamanı gelince de sana göre olup olmadığı konusunda bir fikir edinebilirsin. Karaar senin. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...