Aşk acım var...

Erkeklerr yardımcı olur musunuz?3 aydır ayrıyız ama gecen hafta sadece bni kırmamak için konustugunu söyledi bnde bela okudum içine öküz oturmuş mudr sizce bişey hissetmese bile?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bak başda yanlış yapmışın sen sen bir adım gidersen o geri gider insan evladı böyledir yavrum sen çekil geri gelicek sana gelirse gelmesse bırak senin değildir uçsun gitsin yerine biri konar yavrum

1|0
    0|0
    • haklısın

• TAkma bizde bir değim vardır Koy g..tune lavman gitsin ;) . Hayat birilerini takacak kadar uzun değilll . Keşke Sevdiği kadar sevilse insann ya . Özele gelirsen sana ikna edici yaşadıklarımı bile anlatırım o zaman anlarsın

• duygularndan emin değil... emin olana, gelip af dileyene kadar, güvenme, inanma, sen kızsın, acı çekersin...

0|0
    0|0
  • Bela okumayın .. Dönüp dolaşıp size geliyor ..

Hiç bişi olmamıştır emin ol. Hayatına devam ediyordur

0|0
    1|0
  • Valla bana soracak olursan öküz senin içinde bence.

0|0
    0|0
  • açıkçası pek sallayacağı düşünmüyorum hatta gülüp dalga geçmiştir senin o haline

0|0
    0|0
  • seni kaale bile almazdım ben olsam, insan bir zamanlar da olsa sevdiği insana nasıl bela okur...

0|0
    0|0
    • canım acıdı ama benim.o da beni sevdiğini söylüyordu baskasıyla denemiş ben onun içn acı cekerken

• O onun karaktersizili ise bela okuman gerekiyor degilmi, haklisin... Erdemli olsaydin keske ibret alsaydi senden. Neyse mutluluklar dilerim

• belki işleri var calısıyordur onemli işleri vardır bazen evdekılerın yuzunu bıle goremıyorum

0|0
    0|0
  • sen sevdin kiş için öküz olarak düşünüyorsan bence hiç birşeyi zorlama

0|0
    0|0
  • ben fil oturmuştur

1|0
    0|0
  • aklı varsa sallamamıs unutmustur bile.

0|0
    1|0
  • sadece gülüyorum sana :D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vicdan azabı çekiyo belliki sakın mesaj atma bırak ne hali varsa görsün iyi yapmıssın ayrıca

1|0
    0|0
Yükleniyor...