Arkanızdan ağladı mı?

merak etmeyin arkanızdan ağlayan eski sevgiliniz var mı diye sormuyorum, hem bana ne canım:) küçükken annenizin size yedirmeye çalıştığı ama sizin yemediğiniz yemekten sonra "arkandan ağlar ama" denir. arkanızdan ağlayan yemek var mı? benim arkamdan kereviz kesin ağlamıştır, belki küfür bile yemişimdir kerevizden...

0|0
172

En İyi Kız Görüşü

• taze fasulye çok ağladı zavallıcık :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• ''çünkü ayrılıklar da sevdaya dahil, çünkü ayrılanlar hala sevgili'' der atilla ilhan...arkamdaki sevgiliye baktım, acaba hala sevgili miyiz diye... üzülünüp üzülünülmediğini görmek için arkama dönüp baktım. Gördüğüm canımı yaktı, başımı çevirdim önüme yavaşça artık. anladım ki her şey ilişkideykenmiş. onlara bile şüpheyle yaklaşıyorum artık gerçi...

0|0
    0|0
  • Bence ilk söylediğini sorsaydın daha fazla revaçta kalırdı.

0|1
    0|0
  • hahahahaha "benim arkamdan kereviz kesin ağlmaıştır" bu çok iyidi yaa

o zaman benim de arkamdan süt ve kahve yıllardır ağlıyor hiç içmem çünkü:)

0|0
    0|0
    • kahve içmeyeni dövüyoruz biz, git burdan:):):):)

• vayy abi dedik hemen çifteliyle hallediceksin demek

bir dk bile durmam burda ama :)))))))))))

• neyi tercih ederdiniz acaba? m16 ile mi vurmalıyım? ne kuruntulu kardeş çıktın ya:):):) testere balta gibi zamanın modası aletlerde var:):):)

• kebaplar pirzolalar tüm etler aglamıstır ama şimdi hiçbirinin gözünün yaşına bakmadan yutuyorum hjkjhjk .

0|0
    0|0
  • Anneme patlak gözlerimle bakıp yemek ağlar mı hiç dediğimi hatırladım sonrada belki ağlar diyip yemiştim salaklığım çoçukluktan.

0|0
    0|1
  • hahaha güzel soruydu :D benim arkamdan biber, soğan, sarımsak, bamya hala ağlamakta :DD

0|0
    0|0
    • bak bamyayı unuttum, çiçek olsa yetiştirilmez o bitki be:):):):)

• sevgilin çok canını sıkmış senin, bamya lan bamya sevilir mi? allah aşkına yok mu Müslüman evladı:)::)):):

• hahahah :D :D psikolojik problemleri var onun anladım ben teşhisi koydum :D

• Ciğer.

Ağlamaktan ciğerleri çıkmıştır zavallının.

0|0
    0|0
    • nasıl ince yazılmış bir cevaptır bu, nokta bile en güzel yerde kullanılmış, bravo! :):):)

• Kerevizler kovalasın seni :))

• ben bunu kaldıramam, nasıl bir bedduadır, nasıl bir kötülüktür bu allahım:):):):)

• Pırasa.

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • tabiki bamya...

0|0
    0|0
  • 'Anne sen ye aglamasin o zaman' derdim.

0|0
    0|0
  • balııkkkkkkk :(

0|0
    0|0
  • patates kızartması

0|0
    0|0
    • ne ahlaksızmışsın, patates kızartması ağlatılır mı! :):):)

• senin anan çok dertli be, beni niye aramıyorsun diyor sürekli.. beni oğlu sanıyor:)=:):):)):)

• sansın:Dara arada hatunu üzülmesin

• anneme soruyorum bebekliğimi hatırlamıyor bile

0|0
    0|0
  • olmamı cook:)

0|0
    0|0
  • Hala tabağımda pirinç tanesi bırakmam.

Çok ağlak bu pirinçler.

1|0
    0|0
    • en ağlağı bence havuç ve kabak yemekleri

• Çok farklı bir yaklaşım oldu.

Midemde ne yok ki =/

• :)bu yemekler dışarıda özgür olmak varken neden önce dişler arasında ufalanıp sonra mideye inmeyi tercih etsinler diye çocukların aklından geçmezmi acaba :) midende çok güzel şeyler varsa ben de geleyim bari

Erkekler Ne Diyor 2

• kücük bir denizim vardı simdi aglasalardı :)) cok muzur bir cocuktum ya la anneme en cok sevdigim sey olan helvayı tencereyle yaptırır begenmedim der bir kasık alıp kaçardım veya ikincisini yaptırırdım yapardıda eli öpülecesi insan :)

0|0
    0|0
  • Patlican yemeklerinın bir kısmı büyük bir kısmı :-)

Kereviz pirasa bamya filan bayılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...