BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diyetimi boş verdim, gelsin çikolatalar gelsin nefis pastalar börekler

zayıf fit kız seven birinin platonik aşkıydım en saf halimle ona gidip onu sevdiğimi söylediğimde şişmanlarla çıkmayacağını söyledi

bağırdım küfür ettim ama kendime ettim onun gibi ukalanın tekine aşık olduğum için.

Sonra hırslandım ve diyet yapmaya başladım kendimle boğuşuyordum resmen, millet dönerleri götürürken ben bir lokmasını yiyip ağlıyordum kilo alırım diye.

Her gün 4 saat yürüyordum sonra hiç kilo veremedim baktım hepsi genetik hepsi hücre hepsi kalıtsal hepsi DNA

Şu an bu satırları yazarken Eti'nin antepfıstıklı çikolatalarından birini yiyorum birazdan annemin yaptığı ev yapımı pizzalardan da yiyeceğim bol ketçaplı.

Hayat güzel

kendimi saldım artık kimse beni sevmek zorunda değil

şişman kız seven beyaz atlı prensimi hep bekleyeceğim.

Boyumu ve kilomu mu merak ediyorsunuz?

Boyum: 170

Kilom.: 70

5 kilo vermiş halim...

Blogumda var en güzelinden, ara sıra girip yediğim dönerlerin resmini yayınlıyordum

bu yazdıklarımı orada en uzunundan da anlattım

neyse , diyet yapmak sizce de çok saçma değil mi? yaşlanınca zaten yiyemeyeceğiz diş dökülmesi, şeker hastalığı tansiyon vs.

bana katılan var mı?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• karaktere söylenen sözler daha ağırdır bana göre;

olur öyle şeyler hepimizin yüzüne kusurlarımız tokat gibi çarpıldı zamanında

bence sen diyetle falan ugraşma doktora git önce metabolizmanı 1 kalori bile etmeyen insanlar için bozma..

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• ben de şimdi iki waffle soyledım onları yıyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir yerde evet.bende kiloluyum ve yememe dikkat ediyorum ama bugün sinirm bozuldu 1 haftada yiyeceğim şeyin hepsni bugün yiyorum resmen ama bu demek değil ki yarın da böyle olcak.evet daha fazla kilo versem güzel olur ama bunun için kendimi kasmak istemiyorum.ayarında yapıyorum yani :)

0|0
    0|0
  • sana katilmiyorum tatli kiz

nefsine yenilmeyi hayatimi yasiyoruma cevirme rica edicim

hayir bir on kilo bersen afetul devran olabilrsn belkide

cok mu zor yani

0|0
    0|0
  • açım ben aç başlıkta ne öyle yaaa:):)

tramisu canım benim:):)

0|0
    0|0
  • sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle güzelsin ;) kimse için hele ki bir erkek için kenedenden ödün verme... blogunu verseydn takip etseydik :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...