BİR GEMİCİNİN AŞKI VE ESKİ MESAJLARI??*

eski defterim elime geçti 2010 tarihli günlüğüm oraya 6 yıllık eski sevgilimin mesajlarını yazmışım bir kaçını sizinle paylaşacaağım ben hep beni sevmediğini düşünürdüm hep suçlardım onu. o gemiciydi başka limanlarda bana attığı bir kaç mesajı size yazağım yorumlarınızı beni sevip sevmediğini fikirlerinizi merak ediyorum ben aptal mıydım?

"ulan yapmıyom konuşmuyorum dedikce üzerime geliyorsun.inanma ama suçlama beni canımı sıkma eğer böyle ısrar edersen senlede yapmıycam*kimseylede konuşmuycam bile

" yine gemideyim yine yanlızım yine muhabbet edecek yok yine içiyom artık kimsede gel demiyo gemide ama alıştım memnunum kendimi buluyorum hep yanlızım maalesef "

" Şu an dışardayım barda sahibi ömer abi izmitli stres atıyorum bilardo oynuyoruz kızlarlada konuşmuyorum ama senlede istibatı kesmek istemiyorum çünkü özledim"

" sen uyumadın mı işim çoktu almanyadayım şimdi kalktık kusura bakma rusyaya gidiyoruz yine buzlar neyse bir ayım kaldı izin dilekcemi vericem özledim kız seni"

" merak etme iyiyim telefonun açık mı çagrı atıyorum sesimi duyuyorsan cevap ver seni özledim bekletme beni"

" tatil yerini bile ayarladım geçen ki mesajda gelmem dedin seni günlük mü görücem "

" ah be deli kız yine buza saplandık 22 saaten beri ayaktayım kafayı yemek üzereyim birde eğer bir rus kızla konuştuysam şerefsizim kıçından uydurma yeminle"

" başlarım efendine benim ben kontorde bitiyor otele gelmiycen mi şimdi senle kafede mi buluşacaz hayda put gibi oturup ayrılacak mıyız ben sana sarılıp uyuyamayacak mıyım yahu?

2 SENE ÖNCE AYRILDIK AYRILDIKTAN SONRA GEMİDEN İNMEDİ İZİNE GELMİYOR ARADA LİMANALARDA BANA ÇAGRI ATIYOR NETTE CAMLA GÖRÜŞÜYORUZ 1 SAAT BENİ İZLİYOR KAPATIYORUZ."yukarıda onun mesajlarını yazdım sice ben onun kıymetini bilemedim mi?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• 6 sene çok bile çıkmışsın, keşke bu kadar uzun süre birlikte olmasaydın otel muhabbettinden anladığım kadarıyla ve sadece arada karaya ayak bastığında o iş için senle görüşmek istemesi demek seni kullanıyor demek. çok bile çok çıkmışsın

0|0
    0|0
    • ben bakireyim önden arkadan olan bişey yok. genelde cafede buluiurduk ve bir iki gün görüşürdük 6 aydan

• aferin kız o zaman sana takdir ettim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• adamın nıyetı bellı bence hıc bulasma gemıcı adam her turlu amacına ulasır

0|0
    0|0
  • biraz daha şiirsel dille yazılır mektup.. Edebiyattan geçemedi..

0|0
    0|0
  • Sanki attığı mesajlarda bir an kendimi buldum .. Seviyor seni .

0|0
    0|0
    • ben anlayamadım beni sevdiğini 2 sene önce ayrıldık o artık izin almıyor daha uzun kalıyor gemide gideli 6 ay oldu ocaktan önce gelmem diyor bunun benle alakası var mı sence

• onu çok özlüyorum bu sevgilimlede mutluyum ayrılamıyorum evlilik planlarımız var ama içimde hep o var hep onunla buluşmak onu görmek ondan haber almak istiyorum onu hayatımdan çıkarmak istemiyorum iki arada bir derede kaldım

• Ablam bunu yapma işte ..

Şu an ki eşine sadık ol . Az biraz empati kur. Yer değiş kendinle ..

• Senin gibi bir sevgilisi varken, Rus kızlarıyla yatmadıysa o gemici...Bilinen en salak gemicidir...

0|0
    0|0
    • ben rus kızlarından daha güzeldim ve o benim ilkimdi rus kızlarla eskiden yatıyordu o 37 yaşında 30 yaşında tanıştık ondan önce yapmadığı kalmamıştı benden sonra yapmıyordu be baskı yapıp gönderiyordum erkeksin ihtiyacın var ben karışlayamam diye gittiğindede penisi zor kalkıyormuş ve bana haksızlık ettiğini düşünüyordu

• :))Öyle olsun...

• onun kıymetini bilemednin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...