Sevgilim cok guzelsin deyip terketti

Cok kiskaniyorum fazla guzelsin dedi sinirden aglayacagim simdi boyle bir sacmalik varmi kiskandiginiz icin bir insani terkdermisiniz ne yapayim ne diyim ben buna? seviyorum onu

0|0
119

En İyi Kız Görüşü

• Kim sevgilisi güzel diye terkeder ? Saçmalık

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Adamı tanıyor olsam ne yapmaya çalıştıgı konusunda kesin fikrim olurdu. Egerki oyun oynmıyorsa samimi olarak söylediyse, terkedilecegini düşünüp, seni kendine fazla görmüş ve pes etmiştir bence. insan birini çok sevince kendinden bile çok sevince ve özgüvenide azlırsa böyle saçma duygulara kapılabilir. bir çaresi var elbet.

0|0
    0|0
  • Enişteyi şimdi tuttum ya seviyorum söyle hemcimslerimi ne cool adamlar var arkadaş hll olsun :D senin yapman gereken bişey yapmayacaksın unutacaksın. O sana tıpış tıpış gelicektir sevmiyorsa zaten gelmez

0|0
    0|0
  • bir kadın için acı olsa da, senin eleman sana ayar vermiş resmen. kim çok güzel diye bir kızdan ayrılır . IQ ile ilgili bir problemi varmış herhalde, bahanesi o kadar salakça ki!

0|0
    0|0
  • lokantaya girip yemek çok güzelmiş deyip yemeden kalkıp gitmek gibi bir şey bu da.

aşçıya ayıp etmemek adına söylenmiş olabilir :)

0|0
    0|0
  • canım benim bahanesi o üzülme sen degil giden seni kaybetmişdir :D sevinmen lazım böyle erkek olmaz olsun :D

0|0
    0|0
  • :D güldüm

0|0
    0|0
  • alttakiyle taşınsana pembik! !

0|0
    0|0
  • Başlığı okuyunca haykırarak güldüm :D

0|0
    0|0
    • doverim lan ehe ciddiyim ben burdaa

• tanışak mı güzel pembik.. jjkljklj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bahanedir o. "Sen daha iyilerine layıksın" rafa kaldırılınca bunu uydurmutur. Öyle saçma şey mi olur yoksa?

0|0
    0|0
  • Afedersin ama saçmalamış . Hatta sıvamış bu ne be cidden zerzevat biriymiş .

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil bende dese daha ikna edici olurmuş.

0|0
    0|0
  • hhahahaah bahanin böylesi :D hem ergen hem sığırmış :D

0|0
    0|0
  • terkedeni napcaksın yenisini bul birazcık gururun varsa dönmezsin

0|0
    0|0
  • Olmamış bu bahane

0|0
    0|0
  • biyik birak.

0|0
    0|0
  • bahanesidir o sanmıyorum öyle yapacağını

0|0
    0|0
  • Söyle daha güzel bir bahane bulsun. Olmamış.

0|0
    0|0
  • kezzap dökelim o vakit yüzüne

0|0
    0|0
Yükleniyor...