Asiri kilolu bir erkek bir bayani etkiler mi ?

Obez bir erkegim. 170 cm boyunda ve 135 kiloyum. Ben sevdigim kizi etkileyebilir miyim ?

Obez erkekteb hoslanan bayan var mi ?
Güncellemeler:
Herkes sevetim dedi de ben bu zamana kadar tek bir kizla bile gezmedim. Bir bayana nasil davranilacagini bile bilmeyen bir kisi nasil etkileyebilir. Kadin tavlama kitaplari ise yarar mi ?

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle obez erkeklerden hoşlanan bir kadınlar topluluğu olduğunu zannetmiyorum lakin karakterini ön plana çıkararak, vücudunun kusurlarını örtmen her zaman mümkün. Duygusal anlamda etkilemeyi başarırsan, fiziksel olarak da ister istemez etkilenir zaten.

1|0
    0|0
    • Bu karakter meselesi tamamen senaryo. Kimse yaklasmayinca karakterin bir onemi yok. Ayrica kizlarkotu karakterli erkekleri daha cok tercih ediyorlar...

• Aynen. Hep calismak zorunda kaldim. Annemi kanserden kaybettim. Sonra boyle oldum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• birincisi bence her şeyden önce sağlığın için o kiloları vermeye çalışmalısın bir kadın için değil. ikincisi evet şişman seven kadınlar vardır ama bu kadarı kimsenin hoşuna gideğini sanmıyorum.

0|0
    0|1
    • Bosver sagligi. Sagligimi dusundukce hasta oluyorum ben.

• boyun 1.85 -1.95 arası olsaymışsın pek dikkat çekmezdi diyetisyene gitsen kızı boşver kızı her türlü elde edersin

0|0
    0|1
  • 100 kılo olup hıc gostermeyen ınsanlar tanıdım :) 30 kılo barız bellı oluodur bırazcık zayıflamalısın tabıkı ama ask bu seversem 200 kılo olsa takmam

0|0
    0|0
    • Sozde herkes boyle soyluyo. Avuntu sadece. Bir kizla aramda cinsel cekim olusmuyo obezlikten dolayi..

• oda eksılerın ıste bunun farkındaysan cekım ıcın gereklı olanlaır yapmalısın

• Ne gibi

• Var kardeşim var, Bir arkadaşım kilolu erkeklerden etkileniyor :D

0|0
    0|0
  • neden olmasın ..

0|0
    0|0
    • Herkes boyle soyluyo ama hep sozde..

• üstte yorumuna baktım da kardeş senn derdin aşk sevgi degil ki mikişmek. sen daha çokkk yalnız kalırsınn

• Sen yorumu yanlis anladin. Cinsel cekim diye birsey var. Bu gudu asik olmayi sagliyo. Eger kiz cinsel.cekim duymuyorsa o kisiye asik olamaz..

• Aşk bu.. Ota da konar b*ka da.

0|0
    0|0
    • Bosvet bu sloganlari ask hep karsiliksiz kaliyor..

• mesela ben

0|0
    0|0
    • Herkes ayni seyi soyluyor. Ama gercek hayatta boyle birseyle karsilasamadi..

• gerizekalı

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...