Herkesin sevgilisi deliler gibi aşık :O

Tipsiz erkekler güzel kızları götürüyor tamamda kızları görseniz deli gibi aşıklar peşlerinden gitmeler kıskanmalar vs. vs. ulan bir biz böyle olamadık nerde eksiğim olabilir sizce tahminlerinizi alayım ? Dürüst bir insanım bu olabilir mi ?

0|0
102

En İyi Kız Görüşü

• Ona bakarsan taş gibin heriflerde çirkin kızların peşinde :(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Tatlılık kontenjanından yırtıyor adamlar kadınları şımartıyorlar sanki o olmazsa dünyanın sonu gibi hissettiriyorlar doğru kişiymiş gibi hissettiriyorlar kısaca kandırıyorlar..tiple değil ağızları iyi laf yapıyor sadece.

0|0
    0|0
  • o tipsiz dediklerin ortamında popüler veya çok zekiler maço olmasıda götürür bak çirkin olur ama karizma olur veya ağzı iyi laf yapar çat diye aşık eder :)

0|0
    0|0
    • Zekilik filanla ilgili değil

• Her buluşmada cinsel şeyler olsa mesela öpüşme vs. vs bunlar sıkıntı olur mu ?=

• yok o ne vıcık vck ya sevgili dmk yeri glr arkdşn krdşn dostun bile olur ayarla onu

• armudun iyisini ayılar yer sözünün gerçekteki bir örneği diyebiliriz bu duruma :))

0|0
    0|0
  • sende ayının biri ol kızlar seninde peşinden koşsun

0|0
    0|0
  • Yalaka ol sende

0|0
    0|0
  • Aşkın gözü kördür Gizli

0|0
    0|0
  • valla haklı bu :D

0|0
    0|0
  • olamaz gizli

0|0
    0|0
  • bende öyleym hatta gecenlerde bu tarz bir soru sormuştum. fazla düzgün bir insan olmıcan ben bunu anladım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çünkü bız yakısıklılar beklendı ıcındeyız guzel kıza yazmayız bı ışık beklerız ama tıpsızın kaybedecek bıseyı yok sen ulan bu bana bakmaz dıye yanasmassan guzelde yalnız kalır tıpsıze varır olay bu:)

0|0
    0|0
  • para para para tipsiz ama parası var !

0|0
    0|0
Yükleniyor...