Kız güzel diye mi çekiniyor yoksa beni mi seviyor ?

Naapsam ki bıkkınlıkla kıskanıyorum artık

şey neredeyse 3 yıllık sevgilim, cogu zaman kavga ederiz hepte 3. kişilerden dolayıdır o yok su güzel der bende onun inadına yok bu yakısıklı falan zaten bıkmısım en son bir arkadası bir kızın profilini gondermiş al kanka bakıstıgın kız diye 2 3 hafta konusmadım sonra barıstım ve aptal gibi hissediyorum ayrı iken bir kaç kızı takip ediyordu sonra sildi bende sordum sen yokken çekici gelmişti dedi kız güzel degil dedim sonra resimlerini açtı bumu cırkın dedii fizigi güzel dedim tam tersi yüzü güzel dedi konserede gordum bana baktı falan dedi sinirden aldım kıza onun facebookundan benimle cıkarmısın diye mesaj gonderdim baya kızdı elindeki seyleri fırlattı yaa, kızı engelledi sonra kızma nededine hissetmedigi duyguları kıza yansıtmısım beni seviyormus kıskanıyım diye yapiyormus çok çelişkideyim atsan atılmıyo sevsen sevilmiyo napiyim beeen ! cok begeniyorsa gidip konussun dimi kız güzel diyemi cekiniyor yoksa benimi seviyor ?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• yaş kaç anlamadımki hareketlere bir bak ya hey allahım :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• tam ergen muhabbetleri faceboktan onu takip etmis ay o nasıl takip eder bk simdi bnde takip etcem su kız cok güzel nasıl der bnde dicem cocukmusunuz ya siz ilişkiniz hiç olgunlasmamıs sanki iki cocuk gibi küs barıs küs barıs oyle ilişkiden hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Önce büyüyün sonra sevgili olun

2|0
    0|0
Yükleniyor...