Kapat

Aşkın tarifini yapabilecek kaç kişi var bakalım?

size göre aşk nedir arkadaşlar ve bide en büyük aşk acisini nasıl yaşadınız

0|0
312

En İyi Kız Görüşü

• Aşkın tarifi ortadadır işte hayatının merkezi o olur her şeyden sakınır kıskanırsın bütün zamanını onunla geçirmek istersin. Acısını anlatmaya gücüm yetmez öyle derin bir acıdır ki her şeyi yaptırabilir insana...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Aşk "ben" derdinden geçip "sen" diyebilmektir.. iki kişinin olduğu yerde aşk yoktur.. aşk yakıp kül edip sen'den yeni bir ben oluşturmaktır.. aşk bir kişiye bile fazladır... bunların hepsini yaşadım..

1|0
    0|0
    • bencede aşk tek taraflısır iki kişi yaşıyamaz taşıyamaz o en acı yükü biri tek başına yıllarca taşıyabilir ama aşk iki kişi olursa 1 aybile taşıyamaz aşk hayaldir çünkü gelen ikinci kişi sadece onunla ilgili kurduğun hayalleri yıkar

• BEN DİE BİŞEY YOK ZATEN O VAR HEP

• böylesi bir şeyi yaşamak güzeldir.. umarım yaşayıp tadını anlar herkes.. hayat o zaman daha bir güzel..

• İlk bulusma

Askim ben disarda dolasmayi sevmem bize gel

-kiz.. hayir olmaz ben eve gelmem.

-erkek. Valla bisey olmaz.

-kiz .. tamam gelirim------

Ertesi gun kiz test yaptirmaya gider. Erkek baska bir kizi eve getirmenin pesine düser..

Zamanin asklari boyle...

0|0
    0|0
  • Aşk, sevdigin kıza bakmaya kıyamayıp başka kızlara bakmaktır

1|0
    0|0
  • TATMAYANA MASALMIŞ,TADANA GERÇEKMİŞ AŞK,BİR DAMLAYI BİR DENİZ GÖSTEREN MERCEKMİŞ AŞK,GÜNAHIN DOĞURDUĞU NİKAHIN ÖLDÜRDÜĞÜ,HASRETİN BAHCESİNDE BÜYÜYEN ÇİÇEKMİŞ AŞK...

0|0
    0|0
  • içinde bulunduğunda kıyamet kopsa umrunda olmayacağın ruhhali... ahhhh ahhh aşık olmayalı uzun yıllar oldu

0|0
    0|0
    • ben oldumda ne oldu bak gidiyor şimdi elimden

• hakan ordamısın ben mail atamıyorum sana neden böyle yapıyor anlamadım

• ben birşey bozmuyorum zaten kızlar soruyorada sen merak etme haber vereyim diye girmişti öyle bir profiline baktım inanmadığım için değil seni yaptığın yorumlardan tanımak istedim okudum mühendisim demişssin doktorum yazmışssın sadece sen nesin merak ettim sonra kıza yazdığın yorumları okudum mail adresini vermişssin onadamı bana yazdıkların gibi yazıyorsun severmiydim seni bilmem ama içimin ısındığı inandığım güvendiğimdin.

• aşk, karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla ne kadar yanlış düşündüğünü anlaman arasında geçen süredir...

0|0
    0|0
  • aşk sevginin sembolik bir halidir, duyguların yoğunlaştığı bir başkası için nefes alınan bir andır, tende değil ruhtadır.

0|0
    0|0
  • bize göre nefes almaktır.

0|0
    0|0
  • aşk bir su misali

0|0
    0|0
  • sonunda acı cekmek

0|0
    0|0
  • aşk acı çekmektir tarifi bu

0|0
    0|0
  • aşk bir ... dur sifonu çek kurtul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zehir zemberek bir tat bırakır insanın ağzında eğer güzel anların varsa damağında lezzeti her zaman sana hatırlatır onları

0|0
    0|0
  • çürük limon suyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...