Kavuşmak veya unutmak istiyorum ama ikisi de olmuyor. Ne yapmalıyım acaba?

Merhabalar.

Ben 1 yıl önce küçük bir şehir üniversitesinden mezun oldum. yaşım şu an 31. Ergen değilim yani :)). Ben okurken başka bölümde okuyan bir kız vardı ve ben kızdan hoşlanmama rağmen bir türlü açılamadım. Açılamamamın sebebide kızın evlenmiş boşanmış ve bir çocuğunun olmasıydı. Çocuğa kendi bakıyordu. Ben ve O mezun olduktan 1 sene sonra facede kıza açıldım. Önceleri olumlu yaklaştı ve bir süre telefonda konuştuk, mesajlaştık, faceden görüştük falan. bu arada kız başka bir ilde yaşıyordu. o sıralar görüşme imkanımız olmadı yani. kız bana bir gün “ben sonu evlilik ile bitecekse bir ilişkiye başlarım aksi taktirde kimse ile görüşmeyi düşünmüyorum” dedi. Ben çok düşündüm çocuklu biri ile nasıl olur nasıl yaparım geçinebilirimiyiz diye en sonunda olmayacağına karar verip vazgeçtim ve kızada söyledim. arkadaş olarak kalmaya karar verdik. bir süre geçti görüşmedik ama ben kıza fena aşık olmuştum sürekli onu düşünüyordum. şiirler mektuplar hediyeler derken ben her şeyi göze aldım ve kızla görüşmeye karar verdim. kızla memleketinde görüştük güzel iki gün geçirdik. cafe ve pastanelerde geçti 2 günümüz. ben tekrar işimin başına döndüm ve döndüğümün ertesi günü kız anlaşamayız dedi ve koptu tekrar. faceden de sildik birbirimizi. ben sürekli kızı düşünüyordum ve 2 ay sonra kıza ve kızına hediye gönderdim. cep telden mesajlaştık. daha sonra bu kızın bana bir işi düştü ve tekrar faceden beni ekledi. ancak kız bu seferki konuşmalarımızda ilişki konularına pek değinmiyordu ve o zamanlar işsiz olduğu için bana “kendi geleceğimi ve kızımın geleceğini garanti altına almadan hayatıma kimseyi almayı ve kimsenin hayatıma girmesini düşünmüyorum” dedi. sonra bunun işi olmayınca yani bana ihtiyacı kalmayınca ben tekrar buna teklif ettim (evliliği ima etim) . yine bana aynı şeyi (kendi geleceğimi ve kızımın geleceğini garanti altına almadan hayatıma kimseyi almayı ve kimsenin hayatıma girmesini düşünmüyorum) söyledi ve bana ters cevaplar yazmaya falan başladı. nasılsın deyince sen nasılsın falan yazmıyordu. bunun üzerine bende vazgeçtim mesaj atmaktan ama 2 ay geçmesine rağmen kızı bir türlü unutamıyorum.

size sorum bu kızla şansım olabilir mi hiç? ne yapmalıyım?
Güncellemeler:
Erkeklerdende yorum bekliyorum.

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• bence bu kadar şeyden sonra, unutmaya çalış derim! çünkü anlattıklarına bakılırsa bu ilişkide hiç güvenilir bir durum yok. yani o şuanda annelilk içgüdüsüyle her zaman çocugunu ve cocgunun iyiliğini düşünüyor. ve daha önce evlenip boşandığı için istesede istemesede biriyle birlikte olma konusunda hep kararsız kalır. bir iyi olur sonra çocugunu düşünüp vazgeçebilir. unut demesi kolay dersin belki ama inan insan neleere neleere alışıyor!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayirlisi olsun .ama herkez herseyi unutulabilir . Yeter ki gercekten iste.insnoglu nankordur .sever zaman gecer baskasinida sever,baskasinida sver.

0|0
    0|0
  • başka kadın mı kalmadı ?

0|0
    0|0
    • Ben maalesef duygusal bir yengec burcu erkegiyim. sevdiğim bir kadına dunyada kalan tek kadın muamelesi yapıyorum ve sonunda bu duygusallık bana acı veriyor . ondan daha iyisi karsıma cıkmaz gibi bazı dusuncelerim var .

• geçmiş olsun o halde..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...