Kapat

Bu pantolonlar ilk buluşma için nasıll olur sade ve şık olmak istiyorumm ama bilemedimm ;)

link :).);

link

ben esmer uzun boylu zayıf bir kızım sizce bu pantolon nasıll olur daha önce hiç böyle bir renk giymemiştim ve bunların üzerine ne giysem daha uygun o ve güzel olur örnek verebilir misiniz ya da link falan atsanız ;) rica etsemm

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• fiziğin iyiyse dar paça giy. gül kurusu gömlekle tamamla. ama havalar soğudu üşütme sakın...

1|0
    0|0
    • iyide bol pça güzel olmazmı

• hımm tahta gibi düzde değil herhalde. neyse fikrimi değiştirmedim yine de. ama imajım cici bici bir kız olsun diyorsan ispanyol paça pantolon apartman topuk ayakkabı açık mavi gömlek ve krem rengi bir hırkayla kombini tamamlayabilirsin...

• tamam teşekkürler yok o kadar da düz değiilll babete giyebilirmm ;) boy uzun benmm ,1,75

• uuu cok güzelsindir şimdi esmer olman artı puan ne giysen yakışır :D

0|0
    0|0
    • tamam teşekkür de bir örnek verseydin o zaman mavi pantolonun üzerine ne giyebilim ne olur :) :)

• acık bir renk giy seni belli etsin kapalı veya dikkat cekmeyecek birşey girme ben kırmızı ya bayılırım dayanamam :D

• İlk linkte bir turuncu benzeri pantolon var ispanyol paça çoook hoş :D

0|0
    0|0
  • altına giyeceğin ayakkabı onemlıu

0|0
    0|0
    • düz bir babet giymeyi düşünüyorumm topuklu giyemem zaten boyum uzun

• Daha iyi olur ama elbise daha iyi olur.

• uzun elbise mi kısa elbi se mi ama hava şartları malumm o yüzden pantolon giymek istedimm ve bilerekk mavi seçtimm

• giderin varsa çuval bile yakışır.

0|0
    0|0
  • ikiside güzel hosuma gitti

0|0
    0|0

• eşofman la gitmiştim :D

0|0
    0|0
  • esmersen birsey giymene gerek yok

0|0
    0|0
    • ne alaka

• hm anladımm teşekkür :) :) ee bir örnek verir misin o zaman mavi pantolonun üzerine ne giyebilirmm bunlar güzel mi linktekilerr ;)

• yakisir abla devam

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle giymelisiz hafif bir göz makyajı belli olmayacak kadar az allık ve tabiki eyeliner ile mükemmel olur saçmlarında at kuyrugu veya fönlü

0|0
    0|0
  • ilk linktekının ıkısıde guzel ıkısındende var bende olur :)

0|0
    0|0
    • hiç ispanyol paça giymedim bilemedimm zayıf ve uzunum hoş olur mu gerçektenn ;)

• olur bence zarif duruyo :)

• teşkk ederimm canım peki üzerine ne olabilirr peki sence

• İkinci linkteki çok hoş... Ben giyerdim herhalde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...