BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sevgilimle ayrıldık ama sözleri beni tatmin etmedi yorumlarniza ihtiyacım var

Sevgilimle aramızın kötü olduğunu anlatan bi konu açmıştım kısaca anlatym sevgilim yanımdayken bana çok bağlıydı ayrılık sözü geçtiğinde bile gözleri dolardı ama dün ilişkimizi bitirme kararı aldık o okumaya başka şehire gitti 20 gün sonra bu hale geldik ayrılma sebebide şunlarmış benim çok çocukça davrandığımı düşünüyormuş biz kavga ettiğimizde ben whatsapp a durum falan yazardım o sinirle bu çocuklükmüş ve o yeni bir mahalleye taşındı ben yanına giderdim arabada otururduk o bazen beni operdi ben öpmek istediğimde insanlar var falan diyodu utanıyodu yani bende arada öpüyodum ve bana sen hiç demiyosun bu kız bu mahallede yeni işte laf olur söz olur diye dedi bende hiç öyle bakmadım uyarmadın beni dedim o çok değişti ya inanılmaz değişti başka birimi var dedim asla olmaz olamaz dedi ama bunlar ayrılma sebebi olamaz ya ilk gitti bi 10 gün falan ben onu boşladım biraz ondan sonra değişti kız bilmiyorum ama kalbim hiç acımıyo onu sevdiğimi düşünüyordum fakat hep aklımda yaşadikalrmz aklıma gelince kötü oluyorum onun dışında normalım kafam çok karışık ve kendimi yalnız hissediyorum :(

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• takma her şey gelip geçer :D

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• asla olmaz diyorsak kesin birinden hoşlanmaya başlamışızdr, yeni ortam ki bu ünv. ortamı erkeklerde ilgi gösterdiyse hoşuna gitmiştir.bu kadar açık olmak istemezdm ama doğrusu bu ne yazık ki

1|0
    0|0
    • evet kuzenımde sevgılısınden baska sehırde bır kız aynısını oda soyledı ama sordum acık acık varsa var de hersey bıttı zaten dedım baska bırı yok aklmda sen varkenşu anolamaz dedi ben cıdden cok guvenıyordum ona

• sence söylememesi için bir sebep yok o kızın yernde km olsa söylemez belkide yokturgerçkten ama böyle saçma sebepler sunması mantıksız geldi

• aynı sekılde banada ama ben o gıttıkten sonra onu 10 gun bosladım arıyordu konusmuyordum mesaj atmıyordum dıyokı senın ggercek yuzunu uzakta gordum ben senı oradayken tanıyamamısım buradayken hergunuzum beraber altımızda araba gezerdık ayrıca o konudakılerıde saydı ıste zaman ıstedı bende bende vermedım zaman falan ayrılalım dedık

• baska sehir yeni insanlar yeni ortam.. bunun tadını cıkarmak istiyordur.. cunku üniversite hayatı sevgili baskısıyla gececek bir yer degil ;)

0|0
    0|0
    • Ben onas asla baskı yapmadım istedıgı gıbı gezebılıyordu her adımınıda haber veren gunde 4-5 defa arayan bır kızdı tabıkı ortamlara gıreceksın dedım hiç sıkmadım onu ya hıcbıseyı yapma etme demedım babasını kaybetmıs 3 sene once bana dedıkı babamdan sonra bana en cok deger veren ınsan sen oldun dedı kardesıyle konustum kardesınede bunaldım dıyormus fazla ilgi gosterdım ona bundan dıye dusunuyorum

• bundan sonra olmaz ya kırdı guvenımı guvenemem ona zaten uzakta yakında olsa neyse duzelırde uzakta artık dikiş tutmaz toparlanamayız

Erkekler Ne Diyor 2

• bende aynı durumdayım kardeş 1 ayı geçti ayrılalı ama hep hatıralar akla gelince canın acır ve en kötüsüde o anların bir daha hiç yaşanmıyacak olması boşluk bu yüzden şimdi insanlar sana kendine uğraş bul diyecek arkadaşlarınla takıl diyecek ama benden sana kardeş tavsiyesi acını dibine kadar yaşa sonra yüreğin soğuyor ister istemez akışına bırak..

0|0
    0|0
    • bak inanşu anyuregımde en ufak bır acı yok o ayrılırken sesı bıle tıtremedı bence bu zoruma gıttı ve bu yuzden canım yanmıyo onun ellerını bırdaha tutamayıp gozlerıne bakamıycam belkı baskası tutacak o ellerı bunu dusununce kalbım hızlı atmaya baslıyo bılmıyorum karısık bır durum uzgunum ve ozledım

• çok tesekkur ederım kardesım degerlı yorumların ıcın bir nebze olsa rahatlattınız içimi

• rica ederim

• giden gştmiştir girriği gün bitmiştir felsefe budur...

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim bir kere büyüsü bozuldu bu işin geri dönmek bana yakışmaz.

• hiç sıkıntı yaratma bende yaşadım aynı şeyleri dün link

• ilgimçtir hiç canım yanmıyo benım sevdıgımı dusunuyordum oysa ama arada aklıma gelınce kalbım bı hızlı çarpıyo onun dısında normalım cozemedım bu durumu

Yükleniyor...