Kapat

Ben becerıksız mıyım?

Ilk kez garsonluk yaptım bır hafta dayanabıldım ama. ben çıkmadım ama ısten çıkarıldım. mutfaktan tuvalete sıparıs almadan , alısverıse bulasıga kadar herseyı yaptım hıc oturmadum o kadar yoruldum kı, okula bıle gıdemedım bu sure zarfında. en pıs ve agır ıslerını bana yaptırdılar, yalnız kaldım nedense sevılmedım , dıger ıs arkadaşlarım erkektı ama onlar gun ıcınde otururp dınlenmesıne rağmen her ıse ben koşturuldum bır kere bıle of demedım yaptım, sabah yedıde kalkıp( bır saat uzaklıktakı yere) ıs yerını açmaya bıle gıttım hergun, ama yıne de benden memnun kalkmadıklarını soyledıler. neden bana bu yapıldı . nerde hata yaptım anlayamıyorum.hıc basınıza böyle bır durum geldı mı?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Lise tatilindeyken komilik yaparken ben üçüncü gün kovulmustum. hemde en çok çalışıp yorulmama ragmen. Yaklaşık 20 işten kovuldum. Gayet normal. Anladımki çok çalışan degil çok kurnaz olan tutulur. İçin rahat olsun. Basarılı bir insan olacaksın!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevmedikleri için bunu yapmışlar... İşyerinde sadece çabaya filan bakmıyorlar maalesef bir de sevilmiyorsan başına bela olurlar, en pis işleri dahi yaptırırlar...

Benim başıma çok geldi, sırf gıcıklıklarından yapıyorlar başka birşey değil, millet kendi gönlü rahat etsin diye başkasını istemiyor...

cut.

1|0
    0|0
    • bır de ıs arkadaşlarım bana sureklı 'acemı olmana rağmen cok ıyısın dıyorlardı. ama patronum kadın benı hcı sevmedı nıye sevmedı bılmıyorum. pohpohlamadığım ıcın mı çıktım gıdıp onlarla neselı sohbetler etmedıgım ıcın mı, dun bır pastaneye gırdım bunları anlattım dayanamdım ağladım adam benım yanımda calısabılırsın dedı üzüldü ama ya ben de sorun varsa dıye cesaret edemiyorum başka bı yerde calısmaya artık

• Tek sorun sana ısınamamaları hepsi bu :) İş ile beraber buna da bakıyolar bir yandan, illa ya sen onlara ya da onlar sana uyum sağlayacak. Hepimiz yaşıyoruz aynı problemleri, uyum sağlayarak aşılıyor bazı şeyler.. Onlar sabredememişler bir yandan...

Sen inancını yitirme kendine karşı, alışacaksın

• sende garsonluktan başka bir meslek yap..tezgahtarlık,kasiyerlik..hem iyi maaş alırsın hem de o kadar çok yorulmazsın. profilinden bayansın..belki başka şeyler bekledi senden patronun...biliyorsun burası türkiye her türlü insan var...

bir ara bende garsonluğa merak sarmıştım hatta swissotelde çalışmıştım ama sonra dedim bulaşıkçılık yaparım daha iyi.3 kuruş bile etmeyen insanlara hizmet etmem!

0|0
    0|0
    • alttaki yorumda patronunun kadın olduğundan bahsetmişsin..tipik kadın çekememezliği..bu kadar çalışkan görünce seni:))))))))))))

• sabah iş arkadaşlarımdan bırısı aradı. benı çıkarmasının sebebı benı en basından berı sevmemıs kadın, her ısı ıyı yapmam hemen kabul görmemı kıskanmış, cok buyuk hatalar yapanlar olmuş ama onları nazıkce uyarmış hep.benı ıse hatasız sebepsız kovdu. ıs arkadaşlarım cok sasırmışlar cıkarıldıgımı ogrenınce. oyle ıste herneyse

• hayırlısı neyse o olsun hakkında arkadaşım...en güzeli o...o kadın da kendi pisliğinde boğulsun.merak etme ilahi adalet çok güzel işliyor.

• Bunun icin uzulmene gerek yok

Bu soruyu sorman zaten basarili biri olmak istedigini gosterir

Bir hafta iki hafta zaten yorucu gecer.

Kendinden vererek birseyler tabiki yapmis olman guzel.

Hata yaptim diye algilama ve bence hezeyana ugramanin uzuntusu ve ezikligine bogulma bu senin yasadigini sadece sen yasamiyorsun inanki

0|0
    0|0
  • bu tamamen tecrübesizlik sendeki hevesi ya sen gösterememişsin ya da onlar görememiş yüksek ihtimalede onlar görememiş ikincisinde daha başarılı olacağına eminim anlatıklarına göre seni isteyen birçok yer olacaktır

0|0
    0|0
  • patronun kafayı yemiş.

çalışmak bazen işe yaramıyor. göze girmek gerekir. gözüne giremiyorsan,seni sevmiyorsa istediğin kadar çalış. hatta ağzınla kuş tutsan bile yaranamazsın.

0|0
    0|0
  • garsonluk işinde her şeyi yapmaycaksın oyle benim arkadaşta ilk günden çıkarılmıştı aynı senin anlattıklarını anlattı. Diğer lavuklar ayağını kaydırıyo

0|0
    0|0
    • bu arada lord of flies bu yıl ki ınceleyecegımız roman. senı etkılemıs baya sanırım

• anladım :) ama tavsıye ederım fılmını ızle

• hadi ya filmidemi varmış :D

• Ben de garsonluk yapmıştım. 8.günün sonunda ben de atılmıştım. Sen hatalı değilsin canım,insanlar doyumsuz boşwer. Hep daha fazlasını isterler

0|0
    0|0
  • bende cafede komiyim 4 patron var 1 gözüne girmeyi basardım ezilmiyorumda

0|0
    0|0
  • Tecrübe edineceksin üzülecek bir şey yok, daha rahat yerlere bak :)

0|0
    0|0
  • yooo senden değil o genelde öyledir zaten yeni eleman her zaman ezelir

0|0
    0|0
  • işle alakası yok durumun başka bir sebep var bişeyine takmışlar.

0|0
    0|0
  • bır daha oyle bır ıse gırme

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hayatın zorlugunu tadan kızın dramı.

0|0
    0|0
    • hayatın zorluğunu ılk kez tatmış olsaydımşu anbu soruyu sormuyor olurdum

• soruyla bunu bagdastırmanda 10 numara.

• işte bunları yorulmadan yapabilmen gerekiyodu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• özel sektörde neden olmaz, patron canı istediği gibi davranır

0|0
    0|0
  • kullandirlar seni iste bir ayligina.

0|0
    0|0
Yükleniyor...