Erkekler neden böyle anlayışsız, tabiri caizse odun oluyor bazen?

sevgilim sıfatını alan erkek cinsiyetli canlıdan bahsediyorum. ben telefonumu kapattıgımda sarja taktıgımda bana nasıl kızıyor bilemezsiniz. neden haber vermiyorsun, ulaşamıyorum merak ediyorum birşey mi oldu diye kafayı yiyorum diyor ve kızıyor. anlıyorum özür diliyorum ve haber veriyorum. bugün buluşcaktık sabah 8.30 da kalktım hayatım ben duşa giriyorum iş görüşmesine gitcektin buluşmadan önce, çıkarken haber ver diye. bizimki de her gün 9 gibi kalkar ilk işi bana mesaj atmaktır. saat 10.30 oldu 11 de görüşmesi var hala ulaşamıyorum endişelendim birşey mi oldu sevgilime hiç habersiz bırakmazdı beni diye uyumadıgını biliyorum. 10.30 da mesaj attı. beyimiz benim 8.30 da attıgım mesajı okumuş da sarjı yok diye haber verme gereği duymadan kapatıp sarja koymuş hayatım merak ettim seni endişelendim neden kapatırken haber vermedin bana dedim bana nasıl kızdı nasıl kızdı sen de herşeyi abartıyorsun görüşmeye gidiyoruz işte benim kaçta kalktıgımı zaten biliyorsun sen 8.30 da kalktın diye ben de mi senle kalkmak zorundayım vs ben de sinirlendim zaten uykusuzum yatıyorum ben neye kızdıgımı anlamadan üstüme geliyorsun sabah senin için kalkıp hazırlananda kabahat dedim sen anca uyursun zaten gece 3 te yatıyorsun ben mi sabah 8.30 da kalk dedim vs dedi tartıştık ağladım ben de güzelce. anlamıyorum benim telefonum kapalıyken bana bagırıyor merak ediyorum neden habersiz bırakıyorsun diye, kendisi telefonunu kapattıgında yine bana bağırıyor. bir de yazma bana gamze trip atıyorsun diyor çileden çıktım artık. şimdi de mesaj atmış sevgilim lütfen buluşalım. şimdi buluşsam ya orda ağlayacagım ya orda sinirimi çıkaracagım. buluşmasam da bütün gün konuşmıycaz kırgın kırgın. napmalıyım? bu odunumla napmalıyım?
Güncellemeler:
arkadaşlar anlık bir sinirle sevgilimden kaba bir şekilde bahsetmişim özür diliyorum kusura bakmayın o esnada ağlıyordum çünkü. ama biz bugün buluştuk ve barıştık :) bebeğim benim ya gelirken bana çiçek almış. 'kaktüs' en sevdiğim çiçek beyaz güldür baktım ama bulamadım kaktüs aldım dedi. yavrum benim ne zamandır kaktüs istiyordum hemencik almış :)

0|0
227

En İyi Erkek Görüşü

• o odunsa sende oduncu olup onu yontacaksın. :) en mantıklısı bu.

sen kız olduğun için onun seni merak etmesi gayet normal. bunu seven her erkek yapar. ve bir bakıma haklı, zaman değişti ve dışarsı çok daha kötü bir durumda.

çocukla tatlı bir dille konuş ve hem bu olanlardan hem de daha önce hata yaptıysa o hareketinden kırıldığını söyle.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• ne söylersen söyle yıne aynısı olacak.bende de bu oluyor yani duzelmez.sadece cok alınganlık yapma bu sefer oda sana karsılık verır ınat yapar.asıksa sana zatn kendıne zarar vermekle tehtıd et bır tek o ıse yarıyor.benım eskı sevgılımden oyle yapıstı bnde bıldıgım ıcın sınırlenıyordum yıne ama bu sefer alttan alıyodum cunku dedıgım dedıktı yapardı..gene hatırlattı oruspu kendını...:)(

0|0
    0|0
  • başlığa bakarak yorum yapıyorum ...

sen olayı genellemişsin.

ortalıkta adamda var odunda.

ama madem böyle bir genelleme yapıyorsun şöyle söyleyeyim;

sizin gibiler adam gibi sevene değil, sizi üzecek, has cahil, odun ile, daha iki lafı bir araya getiremeyen görünüş hastası kişilerin ufak bir tebessümüne bakarsınız.

0|0
    0|0
  • Sanırım soruda hemcinslerimi bombalıyosun çok uzun yazmışsın okuma zahmetine giremedim. manitanla arandaki sorun hernesyse eminim çok uzun uzun konuşmandan olabilirmi biz erkekler bu tür durumlarda he der geçeriz gerçek bir odun olabiliriz. bunun için biraz soluklan nefes al ve bir erkeğe vu kadar uzun sorular sorma kısa ve öz olsun ;) soruyu okumadım belkide alakasız cevap yazmış olabilirim

0|0
    0|0
  • Denilen şudur

-Ya bak iş görüşmesine gidcem senden biliyorsun, bende kendimi biliyorum ben kendimden emin oldugum için bu kadar rahatım güven lan bana hayırsız

demektir.

yapacağın belli buluş ve hıncını al, sakinleşirsiniz bir müddet sonra :)

0|0
    0|0
  • sana herşey yarar sevdiğin kişiye hitap ettiğin şekle bk yaşın kaç senin

ve bence sen cok tip bir kızssın o oğlanın sevdiği kadar sen onu sevmediğin belli

biraz bayan olarak huyuna git

0|0
    0|0
  • bence sen çok cic bir kızsın. onu söylmek isterim. bazen erkekler stresli dönemlerinde anlayışsız olabiliyorlar. bence tekrar etmesini bekle. neden sormadığını merak etsin.

0|0
    0|0
  • Erkek sifati ne ya neden kendini bu derece asagiliyorsun

Demekki sana odun gerekiyor sen onu hak ediyorsun.

Nasil bakarsan onu gorursun. İstedigin gibi yasarsin

0|0
    0|0
  • şimdi sen erkeler odun oluyor diyorsun ve bu çoğul bir kelime arkadaşım odun senin sevgilinse benim sevgilim odum dersin olur biter tamam her insan aynı değildir

0|0
    0|0
  • Alt tarafı bir mesaj zamanlaması yüzünden kavga etmişsiniz. ama eğer her konuda bu kadar titiz ve pimpirikliyseniz bilemicem :) ama bu kadar kasmaya gerek yok be...

0|0
    0|0
  • erkekler odundur çünkü kadınlar tutunacak bir dal ararlar :)

0|2
    0|0
  • erkeklerin hepsi odundur bazıları az yontulmuş bazıları çok bir erkek olmama rağmen kesinlikle böyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ay çok şekersiniz. yok endişeleniyorlarmış yok meraklanıyorlarmış yok korkuyorlarmış. ay canım ya yazık sana..

0|0
    0|0
  • Bakış açını değiştir bence... Bu bakışla buldukların hep aynı olur...

0|0
    0|0
  • aman allahım. büyük aşkta çatlak sesler çıkıyor :S

her aşk gibi bu da mı bitecek acaba ?

0|0
    0|0
  • Çocuk iyi sabretmiş valla helal olsun

0|1
    0|0
  • bunu okuyan kör oldu.

0|1
    0|0
  • Özet.?

0|1
    0|0
  • doğamızda var

0|0
    0|0
  • ayrıl.

0|0
    0|0
  • Şımartıyosun sen biraz ?

0|0
    0|0
  • sınav kağıdnı verseler bu kadar doldurmazlar :D

0|0
    0|0
  • buluşma biraz hatasını anlasın

0|0
    0|0
  • odunu yont,

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler. Genelleme yapma

0|0
    0|0
  • genel konuşmasak diyorum :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle koydugun başlıgı hiç sevmedim

Neden genelleme yapıyosun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepsi odun ..

Aman bırak uğraşma

0|0
    0|0
  • poposunu iyice kaldırmmşsn afern sana kızım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...