Aşkım dün akşamdan beri beni aramıyor, sevmiyor mu beni?

aşkım dun aksamdan berı benı aramıyoo sevmıyo mu benı sevmıyorsa kendımı damdan atcammmmm

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• belki fırsat bulamamıştır. Belki sarzı bitmiştir. Belkide arıyordur da açmıyorsundur oda aramıyordur. Bence adamın günahını alma. Bana sorarsan arkadaşlığınızı ciddiye alın ilişkinisi samimiyetle yaşayın. Ön yargılara gerek yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• la havle :)

bir gün aramadi için düşündüne bak :D

senin hiç değilse aşkın var benim o bile yok bende o halde silah bulup kafama mı sıkım aşkım olmadı için :)))

0|0
    0|0
  • Bence başına kötü bir şey gelmiştir. Bir biçerdöverin dişlileri arasında parçalanarak ölmüştür. Ya da 5.000 metreden atlayıp paraşütü açılmamıştır.

Başka açıklaması olamaz. Aksi takdirde arardı.

0|0
    0|0
  • çocukmusunuz nesiniz sizin bu huyunuzu hiç bir zaman çözemiyeceğim hem aşkım diyorsun hemde bir gün aramadı diye sevmiyormu diyorsun sen git damdan atla direk seni sevene yazık :(

0|0
    0|0
  • dur atlama arkadaşın telefonu arıza yapmış , kontorü kalmamış aradığınız kişiye ulaşılamıyor,

THY bileti de iptal ediyorum ,

0|0
    0|0
  • :D aşkım dediğin var :D hemde aşk mı arıyom diyon ? amma karışıksın hacım

0|0
    0|0
  • damdan altla hiç bekleme , boynuna not eklemeyi unutma THY sana bilet ayırtıyorum ,

ahirete teslim

0|0
    0|0
  • Biraz yüksek bir yerden atta kendini

Ölmen garanti olsun

0|0
    0|0
  • uyuya kalmıstr :)

0|0
    0|0
  • Seni yedekte tutuyor .

0|0
    0|0
  • sevmemesi gayet normal

0|0
    0|0
  • Hemen damdan atlamalısın.

0|0
    0|0
  • Hemen böyle duygulara kapılma ...

0|0
    0|0
  • isabet olur...atlada kurtulalımm..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• senınkı yıne dunden berı aramıyomus ben daha yenı terkedıldım ya ben nağpıyım öyle intihar falan düşünme bakım can bu kımseye degmez

0|0
    0|0
  • durduk yere ne bu kuruntu biraz ağırdan al.arar merak etme

0|0
    0|0
  • Öl sen ya bit geber bir gün aramamış napmış ya :D aramaz mı insan bir günden beri

0|0
    0|0
  • Aramıyorsa bir çılgınlık yap ve sen ara ;)

2|1
    0|0
  • at gitsinn ama onu at

0|0
    0|0
Yükleniyor...