Kapat

Kararsız kaldım acıl yardım

3 aydır ılıskım var cok sukur cok ıyı anlasıyorız ben 20 yasındayım erkek arkadasım ıse 25 yasında annemle tanıstırdım annem cok.begendı fakat onun aılesıyle ben tanısamadım bır turlu demesıne gore annesı gıl cok tanımak ıstoyormus benı ama bazı sorunlar yasadık bana guvrnmıyormus vr brnım okulum var 2 3 sene sonra bıtıcek ve doyorkı onca yıl snı bekleyemem aılenle tanısdır dıyorum yok sızce ne yapa bılırım ?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Üç aylık bir ilişki aileleri karıştırmak için fazla yeni. Yalnız "Seni bekleyemem" diyerek, ailelerin tanışması için geçmesi gereken süreyi de seninle geçirmek istemediğini söylemiş zaten. Benim anladığım; bir süre sonra ayrılacağının sinyallerini vermiş ama bu arada da gittiği yere kadar zaman geçiriyor.

0|0
    0|0
    • valla bak güzel dedin ağzına sağlık neden bu kadar aklıma gelmedi anlamış değilim +5

• Aklına getirmek istememişsindir muhtemelen, bazen ortada da olsa görmekten kaçar insan.

• haklısın bacım sen yazınca birden soke oldum ama ıyı oldu yazdığın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yolu gosterebilirsin tutarsz biri ile baska ne yapilabilir ki

0|0
    0|0
  • Bence seninle şu an gönül eğlendiriyor, ciddi düşünse neden tanıştırmasın

0|0
    0|0
  • Sana helal gözle bakmıyor etınden sutunden faydalanıp atıcak gıbı duruo

0|0
    0|0
  • Bu yaptıkları ve söyledikleri seninle ciddi düşünmediğinin göstergesidir.

0|0
    0|0
  • daha erken zamanla olur

0|0
    0|0
  • seni bekleyemem diye açık açık söyledi mii ?

0|0
    0|0
    • onca sene seni bekleyemem dedi

• esf kardeşim yardımcı olabildiysek ne mutlu bana takma daha genceciksin rabbim gönlüne göre versin insallah

• amin cümlemıze inşallah

Kızlar Ne Diyor 1

• Aileyle tanismak icin zaten kisa bir sure . Ama seni bekleyemem demesi hic hos degil.cok guvenme derim sonra cok canini acitabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...