O benden hoşlanıyor mu?

merhaba arkadaşlar ben geçen sene okuldan bir çocuktan hoşlandım. ve biz bu çocukla aynı sınıfa düştük çok iyi arkadaş olduk arkadaş olduğumuz zamanda bile ben ondan hoşlanıyordum.sonra bu çocuk 2. dönem okulu bıraktı bende ondan hoşlandığımı ona söyledim.1 ay falan hiç konuşmadık.sonra bir ara konuşmaya başladık yine arkadaşça.geçen ay bana mesaj attı sen beni hala seviyormusun diye evet dedim.2 gün mesajlaştık falan sonra mesaj atmayı bıraktı. bir dahada konuşmadık.çalıştığı yer çok yakın bize. ben ya kuzenimle ya da arkadaşımla neredeyse hergün çalıştığı yerin önünden geçiyorum. arkadaşımda kuzenimde her geçtiğimde bana baktığını söylüyorlar. acaba ne hissediyor ne yapmak istiyor?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• kendini yalnız hissetmiş ama sana da yaklaşmak istememiş. Belli ki kalbi dolu ya da sen de özel şeyler görmüyor. vazgeç. kendi gelir ama seni sevdiği için değil, kendini değersiz hissettiğinde. çünkü senin onu seviyor olduğunu biliyor olması ona güç veriyor.

1|0
    0|0
    • peki neden her defasında bakıyorr? okul çıkış saatlerinde hep çalıştığı dükkanın önünde duruyor ve ben geçerken bakıyor

• dedim ya senin onu seviyor olduğunu biliyor olması ona güç veriyor. Asil insanmış, sana da yaklaşmıyor çünkü seni üzmek istemiyormuş ;) bakışlarına anlam yüklemen mantıklı ama birde onun gözünden değerlendir durumu ?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yemin Ederim Sizin Aşk Konularınızı Okuya Okuya Piskolojim Bozulcak O Yüzden Okumayıp Direk 1 Yıldızını Veriyorum

0|0
    0|0
  • -mu ayrı...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bilmiyorum fikrim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...