Geçmiş ya da şimdiki ilişkinizde en saçma bulduğunuz şeyler?

Hemen hemen her ilişkinin size garip, tuhaf, gereksiz ya da aptalca gelen bir yönü vardır elbette. Örneklemek gerekirse; haddinden fazla haberleşmek, birlikte olmak, çocuklaşmak ya da buna benzer saçma gelmeye başlayan bir sürü şey... Zaten bunu görebiliyorsanız, ilişkinizde belirli bir aşama kaydetmişsiniz demektir.

Peki sizin için geçmiş ya da şimdiki ilişkinizde en saçma bulduğunuz şeyler nelerdir?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Benim ilişkilerimde erkeklerin sürekli göz boyamak için şunu dövdüm buna kızdım vs. diyerek güç göstermeye çalışmasıydı.

Daha çok çevremdeki gözlemlere dayanarak söylicem, daha 2 aylık sevgilisine ayyy ben ona ölüyorum deyip evlilik hazırlıklarına başlanması bana pek samimi gelmiyor üstelik daha 5-6 yıllık ilişkilerini yeni bitirmişken... bir nefes al be kızım? bir de şu ayyy aşkım şuraya gidebilir miyim türü şeylerden hoşlanmıyorum kocan değil nişanlın değil annene babana sormazsın elin adamından izin alıp hayatına burnunu sokmasına izin veriyorsun ne münasebet? Son olarak, geçen kızlar arasında bir şeye şahit oldum gülmekten yarılcaktım yaaaa :D neymiş efendim 4 yıllık sevgilisinin bilmem ne dıdısının düğününde sevgilisi neden onun elbise renginden (fuşya rengi) kravat takmamışmışşş? Hayırdır bacım sen evlendin de biz mi bilmiyok bir saçmalama Allah aşkına sanki senin nişanın. Öff böyle ergene şeyler işte. Kendi aralarında yüzük takma muhabbetlerine hiç girmiyorum bile. Şu ailelerle hemen tanışma faslına da en iyisi hiç girmiyim yoksa bu yazı bitmez.

0|1
    1|0
    • Hahaha harfiyen katılıyorum =D Görmemiş, gösteriş ilişkileri bunlar kısacası. Çoğu da çocukca işte. Daha bir kaç haftalık ya da aylık ilişkiyi hemen evlilik hayallerine bağlama, daha da beteri ciddi ciddi kendini buna inandırma, adapte etme davranışları... Genelde böyle konuşup, ilişkilerini böyle yaşayanlar da, ilişkileri sona erince evlilik hayalleri kurduğu kişinin ardından etmediği küfür, hakaret de kalmaz. Bu da ayrı bir komedi zaten. E hani Leyla ile Mecnundunuz, Aslı ile Keremdiniz noldu?

• Çok doğru düşünüyorsun bravo. Empati kurabilen insandan arkadaşlıkta da, ilişkide de kolay kolay zarar gelmez. Sen de öyle bir bakış açısı var =)

• Eyvallah :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• mesela eskı sevgılımle brlıkte pasta yaptık mutfak darmadagın olmuştu daha sonra bırazını yıyıp dıgerlerını bırbırımıze atmstık :) sonrada haliyle birlikte mutfagı temzledık :) cok scmaydı :)

0|1
    0|0
  • Kıskandığımı bildiği halde sürekli kıskandırması.

0|1
    0|0
  • yazışırken kalp işareti yapmak :)

0|1
    0|0
  • Kıskandırmaya çalışması terazi burcu erkeği

0|1
    0|0
    • Yine sen! -.- İyice geriliyorum artık bu gizli takipten. Ekle de gül cemalini görelim, in misin cin misin nesin bilelim -.-

• Evet yine ben. Neden gerliyorsun ki .Ortada gerilecek birşey yok ortada. Yani gerilmene gerek yok terazi burcu erkeği

• Bazen nefesini ensemde hissediyorum, kim olduğunu bilmeden üstelik. Bu da geriyor haliyle -.-

Erkekler Ne Diyor 3

• First lady ile paso galata köprüsünden boğaz turuna çıkardık her Allahın günü de olmaz ki canım..O Emel Sayındı ben Ediz Hun..

0|1
    0|0
  • Eski ilişkimde 1000 sms mi ne aldırmıştı kız arkadaşım zorla. Hangi kafayla ok diyip aldıysam artık.

0|1
    0|0
  • sovmemek ve fazla deger vermek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...