Ondaki yerimi nasil anlarim????

Bazen kankasi gibi argo hitaplarda bulunuyor bazen sanki flörtümmüş gibi konuşuyor. Benim ondaki yerimi anlamam icin beni arkadasi olarakmi yoksa hoslandigi biri olarak mi gördüğünü anlamak için ne yapmam lazim?
Güncellemeler:
Dün yakin bir kiz arkadasimla fotograf koydum onu sordu bana tatli birine benziyor dedi sonra aklina bir sey getirme seni kullaniyormusum gibi falan canm skilir dedi. Bozuntuya vermedim ben de iyidir ama sevgilisi var dedim. Acaba tepkimi ölcmek icin mi yapti yoksa ümidi kesiyim mi ben

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• bu adam çapkın. argo konuşup köfrederek utngaçlıgı aradan kaldırıp sana c.i teklif edebilir. Yaşı ve şimdiye kadar yaşadığı iliişkiler önemli. ama bence sende yanlızken yanında köfret bak bkalım ahlaksızca tekliflerde bulunacak mı yoksa şaşırıp kalacak mı. niyetini bu şekilde ögrenebilirsin ama bence şerefsiz biri kendi erkek arkadaşlarımdan bliyorum. bu tipler kısa vadeli yatak arkadaşı arar genelde.

0|0
    0|0
    • Ortak bir arkadasimiz var yetistigi ortamdan dolayi kizlara nasil hitap edecegini bilemiyor diyor. Dedigin gibi de olabilir.

• kızlarla nasıl konuşacagını bilmiyor zannedin. bilmiyorsa neden konuşuyor. idyot mu bu adam. kurnaz. bence.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok basit

Ona hakettiği kadar değer ver, gerisini o getirir

Nasıl diceksin şimdi

Elbette ki hakettiği tavrı koyarak, argomu kullanıyor hoşuna gitmiyosa dön arkanı git, ters konuş gerekirse. Flörtünmüş gibi mi davrandı ardından, bu sefer de yüz verme, kendinden ezikmiş muamelesi yap. Kim ki o :)

0|0
    0|0
  • evet galiba bu sorunun yanıtını biliyorum. "ona sormalısın!"

0|0
    0|0
    • Ona sorarsam ve arkadas olarak görüyosa bu sefer benim ilgimi anlar pek hos olmaz

• insanları çözmek zordur. eğer bunu sorarsan bir çok prosedürü aradan kaldırarak zaman kaybetmekten kurtulursun. yoksa bir sene sonra hala olduğun yerde sayıyor olabilirsin. "sence bizim aramızdaki şey ne?" diye sorabilirsin.

• Uzun süre görüşme sonunda seni ararsa bilki seni seviyordur

0|0
    0|0
  • Sadece ikinizin olduğu bir yemek yiyin anlarsın derim

0|0
    0|0
  • Amacini cozmen gerekli diye dusunuyorum...

0|0
    0|0
  • Ümidi kes artık

0|0
    0|0
  • Argo hitaplar derken? Moruk? Hacı? falan mı?

0|0
    0|0
    • Evet onlara benzer

• Normal konuşuyorum bozuntuya veriyorum

• Bilemedim aslında ortak arkadaşın falan varsa ona danışsan daha iyi olabilir tabi ama onun da laf taşıma ihtimalini göze alman lazım

Kızlar Ne Diyor 2

• Lisedeyken benimde öyle bir ilişkim vardı.Çok sinir bozucu bir şey.Bana karşı ne hissettiğini bilmediğim için nasıl davranmam gerek bilmiyodum.Sarhoşken konuşmuştuk o zaman dökülmüştü :D Sarhoş bir anını yakala derim ben

0|0
    0|0
  • yanında başka birinden bahset tepkisini ölç

0|0
    0|0
Yükleniyor...