Sizi mutlu eden küçük şeyleri paylaşır mısınız

Beni kedimi beslemek onun karnını doyurup uyuyusunu izlemek çok mutlu ediyo içime merhamet sevgi güzel duygular doluyo :) sizi ne mutlu ediyo :)

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün 1 yaşındaki kedimi veterinere götürdüm ve uzun süredir teşhisini koymaya çalıştığımız rahatsızlığının taşikardi ve yüksek tansiyon olduğunu öğrendim. Kısacası kalbi olması gerektiğinden çok daha hızlı atıyor ve kalp krizi geçirme riski var. Zavallı küçük sarışının durumu öğrenince üzüldüm ve onu ne kadar sevdiğimi anladım. Onun mutluluğunu görmenin önemini fark ettim. Kuru mamanın yanında konserve verince ne mutlu olduğunu, oyun oynarken nasıl neşelendiğini, sokağa çıkarken içinde neşe dolduğunu bir kez daha anladım. O aslında bir "sevgi böcüğü" ve misyonu mutlu olmak, mutlu kılmak. Küçücük hasta kalbinde bu kadar tatlı, masum ve iyiliği barındırabilirken biz insanlar neden onlar gibi olamıyoruz diye düşünmekten alıkoyamadım kendimi. Gece yatarken bana dayanıp sıcaklığımı hisseden bir hayvanın onu öpmemden, sevmemden, okşamamdan hoşlanmasını ve gördüğü ilgi karşısında mutlu olmasını seyretmek parayla ölçülemeyecek bir değer.

Size katılmıyorum. Bunun küçük bir mutluluk değil, Tanrının bir mucizesi olduğuna inanıyorum. Bizler şanslı insanlarız ki hayatı paylaşacak böyle küçük ama önemli dostlara sahibiz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• bir insana yardımcı olabildiğimde çok mtlu hissederim her zaman .mutsuz bir insana bir gülümseme kazandırabilirsem ne mutlu ...

0|0
    0|0
  • ben de karıncayı besleyince seviniyorum, çekirdek kabuğu veriyorum itiraz etmeden alıp gidiyor canlarım benim <3

0|0
    1|0
  • Mutlu insanlar şanslı, şanslı insanlar mutludur. Avuç içi kadar mutluluklarım var benim. :(

0|0
    0|0
  • Çişimi tutup sonra yaptıktan sonra çok mutlu oluyorum. %100 Mutluluk deneyin

0|0
    0|0
  • Deniz kabuklarıma her seferınde olmayan birini eklemek.

0|0
    0|0
  • işemek valla bak gidicem şimdi edicem çok mutlu olucam sabahtır tutuyotrum

0|0
    0|0
  • doğru adres tarifi

1|1
    0|0
  • işten gelince sıcak bir gülümseme yeter

0|0
    0|0
  • 1 paket ülker sütlü çikolata :)

0|0
    0|0
  • uyumak beni çok mutlu ediyo neyse ben uyuyayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içden gelen sıcak samimi bir parça ilgi bile mutlu eder beni

0|0
    0|0
  • seks. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • ay ben utanırım ahahaha

0|0
    2|0
Yükleniyor...