Peki ya sen ne yaparsın?

Çok sevdiğiniz birine teklifte bulunuyorsunuz. Ama O bunu kabul etmiyor.Ne yaparsınız?
  • Teklifimi kabul edene kadar devam
    A seç
  • Teklifimi neden kabul etmediğini sorarım
    B seç
  • O beni kabul etmeyecek ha
    C seç
  • Benden iyisini mi bulacaksın derim
    D seç
  • Ben teklif etmişim hiç uğraşmam bile
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2035

En İyi Erkek Görüşü

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• işte bu olmadı..bunu ben yapsam ve kabul etmese takıntı olur bende.onu elde edinceye kadar uğraşırım..arkadaşlarıyla tanışırım onun nerelerde takıldığını öğrenirim.onun sürekli gözü önünde dururum ve alışmasını sağlardım..

0|0
    0|0
  • genelde kabul görmeyecek şeyler teklif etmem çok sevdiklerime, diyelim ki kabul etmedi, sebepleriyle birlikte söyler zaten.diyelimki söylemedi, çok canı sıkkındır, üstüne gitmemek en iyisi.

0|0
    0|0
  • Neden kabul etmiyormus sorarıım eğer makul bir cevap alırsam tamam der yoluma devam ederim. geçiştiriyosa filan hiç uğraşmaya gerek yok. ben ciddi ciddi yaklaşıp sormusum sonuçta.

0|0
    0|0
  • Benden iyisini mi bulacaksın derim :D dedim de teklif etmem bu bir.. ikincisi de ediyorsam ege karsımdakinden emin olurum. gerci bn emin olana kadar o da eder heralde :D

0|0
    0|0
  • kendı bılır benım gıbı bı ınsanı kaybettıgı için :))

0|0
    0|0
  • arı vız vız der ve başka çiçeklerden bal alırım erkek olsaydım tebi

0|0
    0|0
  • 'sen kim oluyorsun da beni reddediyorsun' diye düşûnüp, postayı koyarım arkadaş.

0|0
    0|0
  • Giderdim takmadan sonra kendi kendime.kendin kaşındın kızım.derim :)

0|0
    0|0
  • c O beni kabul etmeyecek ha

0|1
    0|0
  • yanlışlıkla bye tıkladım ama asıl cevabım e

0|0
    0|0
  • Türk kızı teklifte bulunmaz asdgh

0|2
    0|0
  • başka erkek mi yok:D

0|1
    0|0
  • israr etmem demekki gönlü yok bende derim

0|2
    0|0
  • hiç ugrasmam bıdaha kendısıne selam bıle vermem :)

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok zorla güzellik olmaz demişler

0|0
    0|0
  • b diyorum ben

0|0
    0|0
  • eğer ben erkeksem sevdiririm kendimi ;)

0|0
    0|0
  • farkını göster ve geçekten sevdiğini.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • vazgeç gönlüm sen bu aşktan sana kıymet verene mi var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• ikna etmeye çalışırım, kararlılığımı gösteririm ama reddetmesinin sebebi naz ya da bu tarz bir şey değilse, gerçekten istemiyorsa rahatsız etmem herkes yoluna gider

0|1
    0|0
  • benden elektrik alamayan kıza trafo soksak ne fayda başka birini buluruz :D

0|1
    0|0
  • Kimseyi sevmem hadi sevdim diyelim teklif etmem,derinliklerime gömerim o laneti.Es kaza belli ettim veya itiraf ettim diyelim kabul ederse ne ala.Etmezse de*olup giderim.

0|0
    0|0
  • Hiç kimse ama hiç kimse benim kendime olan saygımdan daha değerli olamaz. O nedenle hayatta şansının açık olmasını diler, yoluma aynen devam ederim.

0|0
    0|0
  • önce kendimi sonra onu vururum, hocam kabul etmiyorsa zorlamanın anlamı yok,ilkinde kabul etmiyorsa insanın kafasında hep bir soru işareti olur neden etmemişti vs diye kabul etmiyosa bas git uğraşma

0|0
    0|0
  • Yapacağım belli, önce 1 ay kadar beklemede kalırım, sonra yavaş yavaş iletişimi soğutur ve iletişimi koparırım.

cut.

0|0
    0|0
  • Çok da s*kimdeydi, affedersin.

Kabul etmiyorsa, kendi kaybetmiştir, bu kadar basit.

Kabul edeni bulurum.

0|0
    0|0
  • Sebeplerini öğrenmeye çalışırım. Makul sebeplerse telafi eder, değillerse mantıkla hareket edip kabullenir, saçma sebeplerse oldu abi görüşürüz derim.

0|0
    0|0
  • ewe gider banyoya girer kötü düşünürüm :D:D:D:D:D:D

0|1
    0|1
  • Kardeşim aynısı yaşadım ben üstüne gittim bırakmadım ama büyük ihtimal olmicak ama bile bile üstüne gittim

0|0
    0|0
  • bu onu ne kadar kafama taktığıma bağlı.eğer gerçekten kafaya koymuşsam onun ne dediği pekte önemli değil açıkçası.

0|0
    0|0
  • Nedenini öğrenmeye çalışırım eğer kendimde düzeltmem geren bir nokta varsa onu düzeltir ve zamana bırakırım

0|0
    0|0
  • ne yapayım ki demekki hayırlı biri olmicakti ban diye düşünüp hayatıma devam ederim.

0|0
    0|0
  • yine bir sigara yakıp mutluluklar dilemeli en iyisi

0|1
    0|0
  • B. Sordum bu soruyu ama Söylemedi İşte Buda Beni bu hale getiren buda bana koyan!

0|0
    0|0
  • sevsem bile daha uğraşmam arkasından gitmem peşinden koşmam daha fazla havalandırmam yani.

0|0
    0|0
  • kabul edip etmiceğinden emın değilsem önce hiçbişey soylemem kanka

0|0
    0|0
  • onun güvenini kazanana kadar süprüzler yapmaya devam ederidm

0|0
    0|0
  • kabul etmeyecekse normaldir

herkes herkesi kabul etmek zorunda değildir

0|0
    0|0