Kadinlari etkilemek icin kivrak zeka sart mi ?

Ben bir kafede garsonluk yapiyorum. Saf bir insanim. Cumleleri anlama guclugum var. Kizlarla selam alip vermek disinda hic diyalogum olmadi. Hic kizlarla gezmedim. Bugun sevdigim kizla karsilastim. Selamlastik ardindan otuz saniye sonra kiz yanimdan ayrildi. Arkadan gelen mutfak calisani bir ayabeyim " bosuna ugrasma ben buradan gordum sen isi bilmiyorsun o kizi etkileyemezsin " dedi. Bende inat ettim o kizi etkilemek istiyorum. Disaridan bir cekiciligim yok. 1.70 boyunda ve 130 kiloyum. Pratik zeka sart mi ? İsi bilmek gerekiyor mu

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Valla abi bende anlamıyorum o işlerden. Bildiğim tek bir şey var. O da o kız ile bir masaya oturmak zorundasın. Masaya oturduktan sonra havadan sudan bir şekilde konuşuyorsun ve hani etkileyemesende aklında kalırsın. Benim hep öyle oldu. Başarılıda oldum diyebilirim. Etkilemek için ekstradan birşeyler yapmadım. Olduğum gibi konuştum. Ve dikkat et, çok iyi dinle. Dinlemek = Duyarlı insan.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• kusura bakma ama senin her şeyden önce obezite sorununu çözmen gerekiyor... bunu kız seni beğenmez diye demiyorum, 1.70 boy ile 130kg bir insanın ciddi sağlık sorunları kapısında demektir...

1|0
    0|0
    • Yemisim sagligim sosyal cevre olmayinca boyle oluyor iste. Benim de zevkim bu. Firsatim olursa 210a kadar cikacagim.

• önce kendine çeki düzen vermeden zaten bir kadın bulman çok zor... sen kendine acırken bir başkası seni neden sevsin ki?.. önce kendini sevmeyi ve kendine yatırım yapmayı öğrenmelisin... güzel şeyler insanın ayağına gelmez... kalkıp onların peşinden koşman gerekir...

• Bakimsiz degilim. Kendime aciyorum cunku yalnizim. İlk etapta ne yapmaliyim ben.

• Kesinlikle şart. Erkek olmasında değil olay. İnsan dediğin düdük zaten beyinle çalışan bişey değil mi ki ?

0|0
    0|0
    • Ben safim. Hic kizla sohbet etmedim ama etsem de aciklarini yakalayabilecegimi sanmiyorum.

• Birincisi bu özgüvenini güçlendirmekle başlayabilirsin gibi geldi bana :) Yaratıcılığın kendi kendini durduruyor gibi. Kızlarla erkekler iki ayrı türden canlı değil. Biz de sizin gibi düşünüp yaşıyoruz çoğu zaman. Erkeklerle nasıl konuşuyorsan kızlarla da öyle ama belki bazı ufak değişiklikleri de hesaba katarak iletişim kurmalısın.

• Su tanisma evresini bir gecebilsem. O zaman sosyal medyadan deneme yapmaliyim

Gerci oradan cevap gelmiyor ama ilgi ceken bir profil olmasi lazim..

• bence etkilemeye çalışma herşeyi batırabilirsin, doğal olmayı dene.

0|0
    0|0
    • Oyle bir cabam yok zaten ama sadece selam alip verme ile de kimseyi etkileyemezsin

Gezmek dolasmak lazim. Hic normal kiz arkadasim bile yok. Esas zoruma giden bu. Canim sikiliyor. Ortamda herkes elinde cep telefonuyla patir patir mesaj yaziyor. Ben ise kosede oturup surekli yeme halindeym.

• kadina gore degisir

0|0
    0|0
    • Ya normal arkadasim bile yok. Normal arkadas edinmek istiyorum ben.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende bazı şeyleri söylemek istediğimde bile söyleyemiyorum. Gözlemlerime göre pratik zeka ve genel kültür artı faktör çünkü öyle olanlar kolay laf türetebiliyorlar.

Çok ve boş konuşup kızları etkileyen erkeklerin olduğuna da şahit olmuşluğum var.

Önemli olan kızla konuşup onu dinlemek bildiğim kadarıyla kızlar konuşmaktan ve birisinin dinlemesinden hoşlanırlar.

0|0
    0|0
  • zekaya falan gerek yok, git bir spor salonuna 1-2 sene çalış zaten adonisli bişiy olur çıkarsın, o zaman hemen yavşamaya başlarlar.

şimdiki kızlar zekaya veya kişiğe bakmıyor.

para veya tip önemli.

0|0
    0|0
  • kiloyu yanlış yazmadın demi bilader naptın sen ya önce bir zayıfla bu durumda şansın çok az hemde çok çok az

0|0
    0|0
  • o kilo gidecek önce ordan başla ayrıca kızlar çokmu akıllı sanıyon öyle bişey yok hepsi saf

0|0
    0|0
  • Öyle bir şart olsa erkeklerin %95'i tek başına olurdu.

1|0
    0|0
  • Şimdi daha önce bir bayanla konuşmadığın için ne konuşulur bilmiyorsun bence ilk işe insanları dinlemeye başla ne konuştuklarını gör

0|0
    0|0
    • Kanka iyi hos da nasil tanisacagim. Tanisana kadar zorlamaktan bagsur oluyorum. Ama samimiyet gelmiyor. Selam ve selam. Bu kadar..

• Vakit yok iste kanks.

Olsa

...

• ya nası vakit yok 7 gün 24 saat mi çalışıyosun işte illa ki vakit vardır

• şart mı bilmem ama çok öncelik sebebi oluyor kendimden bilirim :D

0|0
    0|0
  • 130 derken? bildiğimiz 130 mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...