Hoslandigim kiz hakkinda.

Ben bir cafede garson olarak calisiyorum. Bugun gece saat 22 civarinda hoslandigim kiz ile selamlastim.

Kisa bir konusmanin ardindan mutfaktaki abilerden birisi " bosuna ugrasma bu isi bilmiyorsun kendini zorlama etkileyemezsin. " dedi. Neden oldugunu sorunca " sen safsin kizlarin ne dedigini bile anlamiyorsun " dedi.

İsi bilmek ne demek. Selam alip vermek disinda hic kizlarla diyalogum yok . Kivrak zeka degilim.

Ayrica 1.70 boyubda 130 kiloyum. İnat ettim. O kizi nasil etkileyebilirim ?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Kilonu söyleyene kadar her şey normal gidiyordu oysa. Adam kilolusun diyemedi heralde.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah allah ona ne acaba etkileyemezsin falan demiş bide.

0|0
    0|0
    • O abim cok iyidir muhtemelen uzuldugumu gordugu icin vazgecirmeye calisiyo. Ama bende kiz arkadaslarim olsun istiyorum. Normal bir arkadasim bile yok. Bu yuzden hic sevgili bulma sansim da yok. Cunku en once tanisarak samimi olunur.

• etkilenirse etkilenir sadece

0|0
    0|0
    • Onemli olan istemesini saglamak. Genede normal arkadas olsak da olur. Bunalimdan habire evde yeyip icip kilo aliyorum.

• Nerede olur bu isler. Hic vaktim yok ki. Gerci cevre az bucuk var ama nedense kimsenin kani isinmiyoe bana. Ozelliklede bayanlarin.

• bilmem ki o zaman yardımcı olamayaacğım :(

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayrica 1.70 boyubda 130 kiloyum. havada bulut sen o kızı unut en az 80 kg olman lazım etkileyebilmen için kızı malesef dost acı söyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...