Beni durduk yere engelledi ve içim içimi yiyor.

İyi akşamlar, bir kızı seviyorum 1 yıldır. Bunu biliyor. Konuşmuyorduk beni engellemişti kavga etmiştik. 1 ay önce engeli kaldırmış bana mesaj attı öyle böyle derken 1 hafta önce biriyle ilişkisi olmuş ama ben buna demiştim '' Kim seviyorum dese sana inanıcaksın ama hiçbiri benim kadar sevemiycek anlıycaksın '' diye. 4 gün önce ayrılmışlar haberini aldım. Ben sabırla bekliyorum senelerdir. 1 hafta önce o çocukla çıkmaya başladığı gün galiba beni engellemişti. Arada görüyorum yüzüme dahii bakmıyor bende gördükçe bakmamaya çalışıyorum artık ama merak ediyorum durduk yere engelledi tamam anlıyorum sevgilisi var diye engellemiştir diyorum ama ayrıldıkları halde neden açmıyor olabilir ? Yanına gidip sorsam mı acaba neden engellediğini naptığımı? Abes mi kaçar arkadaşlar ? Veya napmamı önerirsiniz ? Lütfen vazgeç tarzı şeyler demeyin :)

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• seni sevse baskasila cikmazdi birak pesini bence

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• '' Kim seviyorum dese sana inanıcaksın ama hiçbiri benim kadar sevemiycek anlıycaksın '' ne yahu. kroluktan ölüyosunuz resmen.

0|0
    0|0
    • odunluktan baygınlık geçirmişsin semt kızı seni :)

• bu kızla en ufak bir şansın yok... üstelik bana sorarsan onu unutmak senin hayrına olur, ondan ne sana ne başkasına hayır gelmez...

0|0
    0|0
  • ben o engelleyenleri varya ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne saf adamsın sen bir kız için bu kadar uğraşılırmı hayatını yaşasana sen birsürü kız var

0|0
    0|0
Yükleniyor...