Kapat

Sevgilim hic olmadi... bundan sonra ne yapmaliyim?

Benim hic sevgilim olmadi. Sadece bir kez biriyle yakinlastim biraz, o da bir kac gün. Sonra ailem istemedi diye görüsmedim. bir de internetten falan konustum yalniz hissetigim icin kendimi bir kac erkekler (gereksizdi, pismanim) ama onun haricinde benim hic sevgilim olmadi yani :( ailem istemiyor diye. Yasim 22 .. cok üzülüyorum.. sizce beklemeli miyim dogru insani bulana kadar? ya da ailemi üzmeyip bu mutsuzluga mi devam etmeliyim ne yapmaliyim? ben de ister istemez arkadaslarima özeniyorum :(

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• çevren önemli.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• aileni dinleyip hayırlı olanı bekle nefsine yenik düşme kimseye de bu konuda özenme onlar sana özensin

herşeyin hayırlısını iste MEVLADAN

inan o özendiklerin sonunda da pişman olanlardır burda onlarcası var gizli den yazıp pişmanım ne yapmalıyım diyen

onun için herşeyin hayırlısını isteyip sabırla beklemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • İyi erken dönmüşün kararından zamanın kızlarına sevgili olmaya çalışınca hemen nikah basıcakmış kadar düşünüyorlar.Sanki hemen yiyecez başta tanısa flört etse belki hoşlanıcaksın ya da tanısa ama direk olmaz..

0|0
    0|0
  • Kardes hhayirlisiolsun.benimde hic olmadi.olmamasi istedigin gibi olmamasindan iyidir.bende hic sevgilisi olmamis birini bekliyorum.Allah cikarir karsina senin gibisi az kaldi boyle devam...

0|0
    0|1
  • ailenle tanıştırıyormusun ki anlamadım ben...,veya neden anlatıyorsun,hiç sır tutamazmısın sen yoksa dalga mı geçiyorsun burdaki insanlarla...

0|0
    0|0
  • neyi dert ediyorsun ki benimde sevgilim olmadı. ben de yalnızım.

0|0
    0|0
  • haklısın en iyisi arkadaş çevrenden flan birini bulmaya çalış kafana gre bri

0|0
    0|0
  • sakın hiç bulaşma sevgii işine bulaşırsanda düzgün birini bul onunla direk evlen

0|0
    0|0
  • Ailen neden istemiyor kiiiii aşık olmak güzeldirr ama tabiii karşındaki de seni seversee

0|0
    0|0
    • asik olmami istiyorlar, sonra da evlenmemi. ciddi olmadan istemiyorlar. Bir sevgilim olsun istiyorlar

• Hııı umarım bir gün sevgilin olur :D

• Kizim sen onun bunun dedigne ne bakiyon.. hayat senin deglmi.. kararlar senin olmali.. aileni karsina alma yeter.. onun bunun lafina ggore sekillendirme hayatni.. birak akisina.. olmasi gerekenlr olur zatn.. kasma kendini.. zamani gelince asikta olcaksin ewlenceksinde

• Amannın, sana tapıyorum... Ne düşündüğünü biliyorum ve... Cevabım evet. Birlikte çıkabiliriz.

0|0
    0|0
  • aileyi üzmemek ama mutsuz olmak çok zor bir ikilem...

0|0
    0|0
  • olmasın sevgılın olup napacan ya cok ıstıyorsan ama dısarda dolu erkek var :d

0|0
    0|0
  • ne beklisun böle bekledikçe şeytan seni kandırır iş zinaya kadar warar hiç bekleme ewlwn gitsin yahu

0|0
    0|0
  • olmaması daha iyi. dert etme...

0|0
    0|0
  • hahahaha yok artık böyleleri kaldı mı be

0|0
    0|0
    • nasil yani:D

• Annen baban istemediği için kendini neden kasıyorsun böyle ? mutlu olabileceğini mi düşiünüyorsun acaba ? ailenin istediği biriyle evlenirsin o zaman çoluk çocuk muhtemelen memur falan olur .. Bırak Allah aşkına sevdiğin kişiyle ol. Ben lise aşkımlayım üniversitedeyiz inşallah ayrılmayız

• Turşnu kurma zamanın gelmiş

0|0
    0|0
  • özenti olma aileni de üzme

0|0
    0|0
  • Boswer bundan sonrada olmasin :D

0|0
    0|0
    • hic mi:D

• Zamanigelince olcak m.etme... acelede etme... kendin bilirsin ama ya.. sen karar wer napcana.. sie beni

Kızlar Ne Diyor 3

• ya bence sevdiğin birini bulduğun zaman git peşinden derim. sonradan yaşın ilerleryince nasıl yaklaşacağını bilmiyor insan.ailen ilerde de evlenmeni isteyecek ama bu kez de sen deneyim sahibi olmadığın için hataların olacak..

0|0
    0|0
  • Ailen neden üzülüyor ki biriyle tanışmak sevmek kötü müymüş?

0|0
    0|0
    • sadece 1 kisiyi sevmemi istiyorlar, onunla da evlenmem gerektigini düsünüyorlar. Evlenmeyecegim insani hayatima sokmama izin vermiyorlar.

• 18

• 18 yaşında insan kocaya gitmeyi bilmiş de sana mı karışıyor? üüfff çok sıkıcı.

• aileni dinleme yoksa benm gibi 25e kadar yanliz kalrsın

1|0
    0|0
    • öyle olcak gibi görünüyor.. zaten 25e ne kaldi ki:S 3 �sene

• aynen benmkilerde hep karsi cikiyolardi simdi birini bulda evlen diyolar çok beklersnz diorum :)

• bence ailenı dınle kimseye özenme

Yükleniyor...