Kapat

Manitani giderken bana birak dese arkadasiniz naparsiniz?

Mesela bir partiye gittiniz kiz arkadasinizla ve bir arkadasinizda orda size giderken manitani bana birak dese naparsiniz?
Güncellemeler:
basima boyle bisey geldi bir partiye gittik sevgilim yabanci ve ne dedini anlamadim arkadasina birden yumruk atti kavga ettiler sonra boyle dedini soyledi o nasil arkadastir ya :/

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• kelime ile ifade edecek bir şey bulamamanın sıkıntısını ona yansıtırım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben önce manitamı evine bırakrım. Ve beyzbol sopamı arabamdan cıkarıp partiye geri dönerim cocugu bulurum cocugu banyoya cıkarp bir güzel döverim hatta sinirim geçmz kafasını klozete sokarım biraz daha döverim sonra her gördüğüm yerde döverim kısacası s.kerim onu gördüğm yerde

0|0
    0|0
  • arkadaşa göre değişebilir bir eşi yoksa neden olmasın .geceye eşlik edecek bir dos en nihayetinde arkadaşça olabilir böyle şeyler . ama durum yazılma ise harbi ağız burun dalarım

0|0
    0|0
  • Var mi ki benim kolumdaki kiz hakkinda öyle konuşabilecek bir arkadaşim? :)

Onun varya bütün vücuduna faça atarim, her soyunduğunda beni hatirlar.

0|0
    0|0
  • onu diyecek zihniyette bir kişi benim arkadaşım olamaz o yüzden düşünmeme bile gerek olmayan bir soru ;)

0|0
    0|0
  • sevgılım orspu dahı olsa benımle bırlıktıyse hıc bır arkadasım o sekılde konusamaz dahı o ızlenımı vermem

0|0
    0|0
    • o alkollu oldugu icin mi boyle demistir yoksa benim orspu oldugumumu dusunmustur

• onun ne dusundugunun ne onemı var sen kendını bılıorsan sıkıntı yuk toplum baskısına kısmen evet ama bagnaz bır sekılde baskıya hayır

• Ağzını yüzünü dağıtırdım o pezevengin. Manita kelimesini bile sevgilime söyletmem ben! Gelecek böyle bişey diyecek.. öldürürüm lan onu

0|0
    0|0
  • Oha bana biri bunu deme cürretinde bulunamaz sanırım.

0|0
    0|0
  • Valla kavga ederdim.Kalıbına göre ya dayak yerdim ya da dayağı atardım ama girişirdim

0|0
    0|0
  • hey yarabbim ölmeyi bayılmamı zannediyorsun derdim...

0|0
    0|0
  • sevgilin ayıp etmiş. böyle arkadaşlık olmaz...

0|0
    2|0
  • o çocuk oç. bunun başka açıklaması yok.

0|0
    0|0
  • noob saibot gelene kadar kombo yaparım

0|0
    0|0
  • skerim anasını öyle bişey derse

0|0
    0|0
  • Sevgilime "manita" diyen adami, parca parca yaparim heralde.

0|0
    0|0
  • Hastaneye kaldırırlar o lafı diyen terbiyesizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi yapmış sevgilin ben erkek olsam bana dese arkadaşım kafa atardım...

Not:Şiddete eğilimli değilim,kıskancım.

0|0
    0|0
    • aynen sonrada alkolluydum falan diye gecistrmeye calisio :/

• Ne diyon la sen diye saldırırdım.

0|0
    0|0
  • hicbsey.

0|0
    0|0
  • Yerin dibin. Gömerdim bzbndmflflxfmmg

0|0