Aşk yaşarken sizin için iç güzellikmi önemli dış güzellikmi?

Kız veya erkek fark etmez aşk yaşarken sizin için hangisi önemli benim için Dış güzellik.
  • Dış Güzellik
    A seç
  • İç Güzellik
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
87

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• AŞK yaşarken diyorsun, insanlardan tercih yapmalarını bekliyorsun. Aşık olduğun insan zaten gözünde güzelleşir. Bir başkasına göre dünyanın en çirkin insanı bile olsa sana göre dünyanın en güzel insanı odur. İç güzelliği dersen de, aşık olduğunda bir insanı sana göre kusursuz diye değil, kusurlu olduğunun farkında olarak kusurlarıyla seversin. Kısacası sorunda mantık hatası var bana göre.

Ha ortada bir AŞK olmadığını göz önünde bulundurursak da, kimse kimseyi sadece iç güzelliği için sevmez. O zaman dış görünüm + sosyal ve bireysel platformda uyum ön plana çıkar.

1|0
    0|0
  • ilk basta dis guzellik ( disini begenmedigin birinin icini merak etmezsin) sonra ic guzellik ( eger ici guzel degilse disi da cirkin gorunmeye baslar).

0|0
    0|0
  • içini yani huylarını,davranışlarını sevdikten sonra dış görünüşünü de begenıyorsun zaten

0|0
    0|0
  • önce dış güzellik ama tanıdıkça içi boş çıktıktan sonra yanımda yeri yok

0|0
    0|0
  • ikiside...

0|0
    0|0
  • İç güzelliği olmayan birine aşık olmam .

0|0
    0|0
  • Bakışlarrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Dış güzelliğe hiç önem vermedim başka şeylere önem veririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yüzü güzele doyulur ama huyu güzele doyulmaz diye bir söz var... tabi ki iç güzellik en önemlisi ama dış görünüş olarak ta kendine yakışanı istiyor insan..

1|0
    0|0
  • Güzellik bir sivilceye bakar. İlk baş dışına vurulursun eğer içi de güzelse tutulur kalırsın ama birinden biri kötüyse olmaz yani

0|0
    0|0
  • İçi güzel olmadıktan sonra dışı güzel olsun neye yarar

0|0
    0|0
  • İç Güzellik

0|0
    0|0
  • olduda ne oldu bir bok olduğu yok ((

0|0
    0|0
  • aşk yaşasam oturup hangisi önemli benim için diye düşüneceğimi sanmıyorum