Canımı yakıyo bu durum

selam ben 19 yaşımdayım sevilim 20. ben hukuk okuyorum o lojistik açıköğretimde. daha yeni çıkmaya başladık. ailem de biliyo aramızda bişey olduğunu ama onun bana göre olmadığını düşünüyo annem. canımı sıkıyo bu durum :( akıl verin bana

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• eğer anne dediğim dedikse kafasındaki doğruları yaşıyorsa biraz kibirliyse ondan ona almayı bekleme...sakın bekleme...sevdiğine sarıl mutlu olacağına inanıyorsan sıkıntı yok...haaa annenin lafları sende değişikliğe sebep olacaksa çocuğun zamanını da çalma

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ağlamak üzereyim bildiğin

• ya bir sakin ol kardeşim bir dur ...tepki erme hemen ...tamam anne haklısın de bildiğini oku..iyi bir işi olduğu zaman ne dyebilirler ki akıllı olun akılllı:D kafayı kullan olmuş birşey yok ortada henüz...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bu gibi konuları hiç sevmem mantık olarak sana göre değil evet ya da para açısından sana göre değil o zaten iş bulamaz okul bitirdikten sonraki bide açık öğretim diyosun çok büyük torpil lazım

0|0
    0|0
  • Şimdi ya anneni ya da kendini dinlemek zorundasın .. Çok seviyosan bir devam et neler olacağını kim bilebilir ki :)

0|0
    0|0
  • Daha yenı baslamıssınız aileye soylemek ıcın erken oldugunu dusunuyorum soylemeseydın ıyıydı yanı

0|0
    0|0
  • eğitim anlamındaysa eğer bu düşünce yanlış lojistik kötü bir bölüm değil bunu annene anlatmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...