Erkeklerden nefret ediyorum ... hepsi mi yalancı ?

biri vardı hayatımda . ilk erkek arkadaşım ...ilişkisinden ayrıldığını söylemişti .. güya kız bunun peşini bırakmıyormuş vs . kız dediğide kocaman kadın neyse ...bende kızdım uğraşamam dedim ayrıldım . tabi meydan ona kaldı . bu yaz apar topar evlenmiş onla .. arkasından neler diyordu birde . asla onla evlenmem diyordu . o benim kriterlerime asla uymuyor . başkasıyla düşüp kalkmış zamanında . şimdide onla evlenmiş . bende sinirden hırsımı alamadım mesaj attım telini . evlenmişsin ama hiç mutlu olamam inşş beni çok ahımı aldın diye . kadın atladı tabi ordan . bana küfürler tehditler savurdu . oda yanıydadı ama tek kelime etmedi . geri çekildi . biz girdik birbirimize . bu nasıl bir insan .. allah belasını versin onun . ne acılar çektim onun için . aylarca bana dönmesini bekledim kimseyle görüşmedim . güzelde bir kızım . herkes şaşırdı benim yerine onu tercih etmesine . kadın kapkara birşey .. ben a nlamıyorum ...

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• kadın kapkara birşey demişsin

sonuçta allahın verdiği bir özellik kınamamalısın

seninde güzelliğin gider beter olabilirsin

seni tercih etmeye bilir

onun kendi kararı kadın namussuz bile olsa

sonuçta sevmiş bir ilişki kurmuş

tercihlerine saygılı olmalısın

neden nefret ediyorsunki

senin neden ahını almış

ne yaptıki sana

namuslu olduğunu söylüyorsun

madem ilk erkeğindi neden ilişki yaşamış biriyle ilişki başlattın!

bakir erkekdeğilde tecrübeli birine gittin!

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Ben bilemem orasini .cok uzdu beni ahimi aldi.ben onun iyi biri oldugunu dusundum.ayrica ilk erkegim demedim ilk erkek arkadaşım dedim. Bu ikisi arasinda fark var.onun tercihine saygi duyardim ama bana umut vermicekti o ozaman duygularimla oynamayacakti .evet kara ve cirkin aci ama gercek .çingene gibi bir kadin.

• tüm suçlu sensin

çünkü madem bakiresin

neden bakir bir erkekle ilişki aramadın

sonra kin ve nefret güdüyorsun

• Nerede ole biri.hicde suclu değilim kandirildim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazı insanlar ne yaptığını bilmiyo..bunun gibi ... Ama sende ayrılıp tekrar dönmesini beklemen saçmaa bncee . Bırak artık evlenmiş gitmiş ..

0|0
    0|0
    • ben bıraktığıma pişman değilim .. çünkü o adamdan bir halt olmaz .. evlenmiş sanki o sorumlulukları alabilcek . ağzının suyu aka aka karılara bakıyordur şimdi

• yok cidden nefret ediyorum . sevdim yalan yok . çokda bekledim . çok sadık kaldım . zaten ilk aşkımdı . özeldi . ama herşeyi mahvettiği için benim yerine o pisliğin yanında olduğu için onun eteğinin altında saklandığı için ondan nefret ediyorum . ölse üüzülmem çok ciddiyim

• bir şarkı vardı hani, kader diyemezsin sen kendin ettin

0|0
    0|0
    • hiç pişman değilim .. iyiki bırakmışım

• adamın senı nıye tercıh etmedıgını anladım. basıma gelmez merak etme dedıgın lafıda sakın unutma yapmam dedıgın seyı yasamadan ölmezsin.

• o senin gibi pisliklerin tesellisi . gelmez merak etme . ben namusumu korurur allah kourur beni . her erkeğe şeyini aç sonra aa kader . kader diyemezsiin sen kendine ettin . bana böle yaptı üzdü beni ama allahım ona temiz namuslu iffetli bir eş nasip etmedi . aslında en büyük bela bu ona

• Hepsini denemeden bilemezsin hepsi mi yalancı... Denerken beni unutma :3

0|0
    0|0
  • Hiç bir erkeği bu kadar önemsememen gerektiğini unutmasaydın keşke :/

0|0
    0|0
    • ilk aşkımdı .. güvenmişim

• ben pişman değilim ayrıldığıma . bu denli tutarsız birinle evlensemde mutlu olamazdım . her kıza meyili var zaten . o kadını hep boynuzluyor .. her şerde hayır vardır derler .. ama keşke hiç karşıma çıkmasaydı

• bence iyi olmuş belki bu sorun şimdi çıkmasa karşına ilerde tecruben olmayacaktık zaten ben birde bu evlenme muhabbetini anlmaıyorum. kızlarda biraz daha fazla var evlenme merağı galiba alınma :D önce bir çıkın uzun süre ne aceleniz var insanlar birbirilerini uzun süre tanıyamıyor ki tanısalar bile evlilk birlikte yaşamak zor onu yapsanız bile belki sıkılcaksınız her şey çok rutin gelicek bilemezsinzi ki

• hepimiz yalancı sahtekarlarız huhahahhahahaha...

0|1
    0|0
  • kendin ayrılmışsın neyin tribindesinki hala

0|0
    0|0
    • ayrıldım ama nedeni o pislik kadındı .. sürekli arıyor rahatsız ediyordu . ben istedim ki gerçeği görsün bana dönsün ama evlenmiş hemde o pislikle .

• allah onun belasını versin . mutluluklar dileyecem birde .. briazcık hatırım varsa allahım onun belasını ver .. benim temiz duygularımla alay etti . iyiki terk etmişim gavatı

• pişt sakin kardeş sıkma canını her işte bir hayır vardır doğru insan mutlaka birgün çıkar karşına zamana bırak

• Hepsi yalancı.

İnsanlara güven olmaz.

0|0
    0|0
  • ben kızlardan nefret ediyorum çok havalılar :))

0|0
    0|0
  • sen ayrılmışsın ama aylarca bana dönmesini bekledim yazmışsın bir tuhaflık yok mu sence de!

0|0
    0|0
    • ben ceza vermek için ayrıldım . kendisi o kadınla görüştüğünü ama ayrılacağını sölemişti en son . sürekli ayrılıcam diyordu peşimi bırakmıyor vs artık dayanamadım ayrıldım . o kara maşaya resti çekemedi birde evlenmiş şimdie . tabi kadın nikahın verdiği cesaretle beni tehdit etti . ne kaşarlığım kaldı ne salaklığım . kendisi düşmüş bir kadın ayrıca bunuda yalanlamadı yüzüne vurunca .

• bence de düşünme artık.

• Aklima geldiğinde gozlerim doluyor

• Ben ne yaptım odam da çay içiyordum !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geneli böyle yalancı canım. benim eski sevgilim de yalancının tekiydi allah belasını versinnnn

0|0
    0|0
    • ben anlamıyorum . birini seversin onla devam edersin . ona kimse neden onu sevdin demiyor . madem öyle neden benle buluştu etti aylarca konuştuk görüştük .. madem o vardı hayatında başka kızlarla işin ne .. şerefsiz

• ya babam birşey demez yani o pisliğin demesiyle bana zarar vericek değil ki bizima ilemiz öyle bir aile değil . babam üstüme titrer ama azarı çeker tabi . iş yeriime falan gelir . ben evliyim der bu metres der herşeyi yapar . sonra benim elimde kalır al başına belayı . o pislik için bunlara değmez . zaten zamanında def etmiştim . demek hırsını alamadı benden gitti evlendi onunla

• boşver takılma

• Genellemeyın yahu su erkekleri.

0|1
    0|0
Yükleniyor...