Kapat

Ailem evlenmeme izin vermiyor.

Erkek arkadaşım iki hafta önce bana evlenme teklif etti.Kabul ettim ancak erkek arkadaşım Yunanistanlı.Ama Yunanistana sadece bir kez gitmiş ve doğru düzgün dilini bile bilmiyor.Yanınızda Türkçe konuşsa kesinlikle yabancı olduğunu anlamazsınız ailesi de Türk vatandaşı zaten.Anneme daha önce söylemiştim o karşı çıkmamıştı ama babam istemiyor.Bağırsa çağırsa yine sıkıntı değil ama öyle bir bakıyor öyle bir sen bilirsin diyor ki tüm yaşam enerjim sönüyor.Aİleme küserek evlenmek istemiyorum ama sevgilimi de bırakamıyorum. 10 gündür doğru düzgün uyuyamıyorum ne yapacağımı şaşırdım.Ne yapmalıyım ? Siz olsanız ne yapardınız ne olur bir akıl verin bana.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• seni istemeye gelsin

aileler bir görüşsün

görmeden karar verilemez

0|0
    0|0
  • Evden kaç o zaman aklina nasil gelmez bu şahane fikir.

0|0
    0|0
    • Tamamını okusaydın anlardın ailemi karşıma almak istemiyorum.

• söyle kaçırsın...

0|0
    1|0
  • ailen neden istemiyor

0|0
    0|0
    • Türk değil adı soyadı yabancı.Ama türk vatandaşı.

• bunu düşündük ama babam olaya kesinlikle sıcak bakmıyor görmek bile istemiyor.

• babayı kazanmak için anneyi kullan tek çaren bu

• babanla annenle 3 gun 5 gun bılemedn 1-2 yıl konusmazsınız sonra evlatları oldugn ıcın ılla kabulleneceklerdır ama hayatının erkegı olacak adamı kaçırman çok acı olur... bu senın hayatın .. yarın bı gun annen ya da baban yanında olmıcak eşinle olacaksın sevıp anlasıyorsan evlen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İkna etmeye çalış, yanlış bir şeyler yapma

0|0
    0|0
  • İkna etmek için uğraş sakın kaçma .

0|0
    0|0
    • Bağırsa çağırsa ikna etmek için uğraşıcam ama öyle bir konuşuyor ki resmen vicdan azabı çekiyorum.

Yükleniyor...