Bu erkeklerin hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayacağız?

2 haftadır okulun heryerinde gördüğüm bir çocuk var.Heryerde karşıma çıkıyor.Bende facesini bulmak için çok uğraştım.Sonundada buldum.İstek attım hemde 2 kere ve bir onaylamayı bile çok gördü bana yaa!?Tanıdıklarım tanımadığı için diyor ama fotoğraftan çıkaramazmıı sinirim çok kötü bozuldu.Arkadşaımın facesinden çocuğa birşey yazdığımda görüldü yazısı geldi.Bende sinir olup kendimden ph gıcık yazıp yolladım.Sinirimi halada bozuyor şimdi acaba ineğin önde gideni olduğu içinmi kızlarla ilgilenmiyor diye düşünüyorum -.-

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• o seni takmıyorsa sende bırak gitsin :)

0|0
    0|0
    • ama hani derler ya insanın kaderindeki kişi o gibi görmeye başlamıştım istediğim tüm özelliklere sahip ondan kararsız kaldım

• tamam teşekkürler ^^

• önemli değil :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• kankası bakmasın facene genelde çok oluyor bunlar benim başıma geldi çünkü. sen karşısına çık konuş gerisi trişkino

0|0
    0|0
  • her zman işe yarayan taktiği uygula yüz verme. yüz vermeyen her zman kovalanır yüz verirsen tepene çıkar

0|0
    0|0
  • Bir de sonuna anlamsiz smile atmalari yok mu ulan bunlari toplayacaksin hepsini kizilay meydaninda ayaklarindan baş aşagi sallayacaksin.

0|0
    0|0
    • seni sallıyalım kardeş smile'larım grsn hepinize ^.^

• çirkin olduğun için tabiki

0|0
    0|0
    • çirkin olmakla alakası yok hiçte çirkin değilim -.-

• ahahha nasıl bir çirkinlikten bahsediyoruzki burda gayet düzgün biriyim ki bunun benim görünüşümle alakalı değil kendi beğendiği özelliklerle alakası olabilir

• seni beğenmiyorsa gerisi teferruat

Kızlar Ne Diyor 1

• anlaşılmaz bnce kendi demedikçe hatta dese bile emin olmamalı gibi geliooo=)

0|0
    0|0
Yükleniyor...