Aşık olucak galiba ben bu kıza

konuya giricem direkt çok yakın bir kız arkadaşım beni şakasına kıskanıyomuş gibi davranıyo, ve beni kıskandırmak için başka erkelerden bahsediyo , neden onu aradında beni aramadın diye küsüyo , ve geçenlerde bir eğlencede başka bir ortak arkadaşımızla dansa kalkı sonradan beni yanlarına çağırıp benimle dans etti acaba ben yanlış mı anlıyorum yoksa benden hoşlanıyo olabilir mi

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• %98 hoşlanıyor, eğer sende ona karşı bir şey hissediyorsan duygularını söyleyebilirsin

0|1
    0|0
    • hissediyorum ama samimiyetten de öyle davranıyo olabilir mi diye düşünüyorum kaybetmek istemem

• kız olarak ben asla adım atmam yani sevdiğimi falan söyleyemem ama sen yinede önüne zarf at onu denemek için birkaç soru sor oda olumlu konuşursa sende sevdiğini söylersin

• bi arkadaşım bana sürekli kızamı asılıyosun diyo bende evet diyorum onda muhabbetin devamını getiriyo.. fakat bunlar şakayla karışık tabi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• gırgır yaptıkları bayanın.etkileyemezsin.

0|0
    0|0
  • Yalnızdır ve seninle bu yalnızlığını geçirmek istiyordur.Gariptir ama bazen oluyor.Sevmesek dahi birinin bizi kıskandığını görmemiz,ilgi görmemiz bizi mutlu ediyor.

0|0
    0|0
    • ama çok yakın arkadaşız üzmek istemez beni diye düşünüyorum

• aşık olucak ben bu kıza nasıl bir cümle mk ya :D

0|0
    0|0
    • saol ya :) yanlış yazmışım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...