Kızlar üniversiteye gidince neden değişyor?

Havalara mı giriyorlar? Nasıl olsa başka birini bulurum orda senden ayrılsam da sıkıntı yok mu diyorlar? 2 yıllık bir ilişkim var. Sevgilim üniversiteyi kazanana dek şuanki halinden eser yoktu. Kazandıktan sonra açık konuşayım bir tarafı kalktı. Bambaşka birisi oldu çıktı. Ondan 2 yaş büyüğüm ben de bu sene hazırlanıyorum. Allah izin verirde kazanırsam ve hala beraber olursak ona değişmek nasıl oluyormuş göstereceğim.
Güncellemeler:
Ya ağzından tek kötü laf duymamıştım şimdiye kadar, şimdi bana diyor ki küfür ettirme diyor. Bu kız okula gittikten sonra böyle oldu.

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• Sizin ilişki anlayışınız bu mu? intikam almak için beklemek... yazık.

1|0
    0|0
    • İntikam almak değil mesele. Sevdiğin birinin bunu yapması nasıl bir şey başına gelirse anlarsın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kısasa kısas yapma derdindesin. Sen hazırlanana kadar o sana kapıyı çoktan gösterir, -ki böylesi saçma ilişkinin de kaçınılmaz sonu bu olur.

0|0
    0|0
  • erkeklerin klasik lafı '' okul açıldı sen bir değiştin.. '' :D

bizi değiştiren okul değil bunun neden farkına varamıyorsunuz bizi değiştiren sizin hareketleriniz

0|0
    0|0
    • Gayette okul. Yeni ortam yeni arkadaşlar değiştiriyor sizi. Onlara özenmeye başlıyorsunuz farkında olmadan başkalarının hayatını benimsiyorsunuz. Kendinizi değiştiriyorsunuz.

• vala benim ünide 3. yılım bu sene yaz btti okul açıldı sevglm değiştin demeye başladı ama o anlayamıyo kendi hatalarını yaptığı şeylern farkında değil

belki yeni üni ortamı öyle olabilir ilgisini çekebilir ortam hoşuna gidebilirde benm artık 3. yılım yani yenide değilimki

• Kişilik meselesi ya üniversite bir insanı degistiriyorsa zaten pekte oturmus bir karakteri yoktur demek benim gözümde

0|0
    0|0
    • Kişiliksizlik meselesi bence.

• Elinden gelenı ardına koyma arkadasım. amaşu ano zaten degışmıs sen değişsende onun pek umrunda olcgnı dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • olgunlaşıyoruz.

0|0
    0|0
    • Olgunlaşmak sevdiğin insana kötü davranmaksa...

• Orasını bilemiyeceğim belki bu davranma konusu karşı taraftaki kişinin bir yanlışından dolayıdır.

• sen niye 2 sene büyüksünde hala üniversiteye gidemedin.

0|0
    0|0
    • Bazı sebeplerden dolayı gidemedim

• kız senden soğumuştur , çünkü kızlar hep kendinden üstün erkekleri isterler sen ise ondan eğitim olarak düşüsün bu da seni ondan uzaklaştırmıştır. bir de üniversite çok farklı bir ortam g.tü kalkmış olması doğal hepimiizn kalkıyor sonuçta tek onun değil.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızlar diye genelleme yapman olmamış hepsi değişmez değişgenlik kişiden kişiye farklılık gösterir .

0|0
    0|0
Yükleniyor...