Benden hoşlandığını nasıl anlarım?

bakın şimdi arkadaşlar ; ben ve bikaç arkadaşım okuldan tatlı bir çocuğu işletiyoduk,gizliden arayıp konuşuyoduk felannn :) herneysee çocuk bizi çok merak etmiş,sonra kendimizi göstermeye karar verdik...diğer arkadaşlarım kaçtı, e bende yemin ettim çocuğa,gel dediğim yere gelmiş, bende gittim gülümsedi felan :) sonra ben anlattım olayı özür falan dildim :D çocuk gözümün içine bakıyo hepp,gülümsüyoo :D yok yok önemli değil diyooo, onraki tenefüslerde durmadan yanımdan geliyoo,çıkışta da beni bkledi,öyle gitti :D acaba benden etkilenmiş olabilirrmiiiiiiii :D valla hoşlandıysa çok sevincemm,erkeklerrr ; siz bir kızdan hoşlandığınızda nasıl belli edersiniz ? biraz anlatsanızaaa :D

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• valla bana öyle yapacak ne kadar güzel olsa da hemen öyle affetmem demek ki senden baya hoşlanmış burdan bu çıkıyor bana göre :D

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• elini sag cebine sokuyosa hoslanıyodur sol cebine sokuyosa hoşlanmıyodur

1|0
    0|0
  • ikidei onu görmek istedimi ona acık acık sölerim sonra ona görüşebilirmiyiz felan derim bırakmam peşini çokda sıkmam tabiki orta şeker:D

1|0
    0|0
  • eğer senden hoşalnıyorsa hiç içi acımadan lahmacunun iskenderin parasını öder, bu sevdiğinin göstergesidir lahmacuncuya gidin

1|0
    0|0
  • ne kadar güzel işte çocuk diyodur bu zamana kadar nerelerdeydin sen diye

1|0
    0|0
  • ne malca bir davranış içindesiniz siz yaşınız kaç :D

0|0
    0|0
  • ben pek belli edemiyorum. :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla bende hoşlanıyo sanmıştım heryerde onu görüyordum okulun heryerinde yani kader değilse ne bu falan diyordum.Çocuk takmadı bile beni ne yapıp ne yapmadıkları belli değil erkeklerin ayrı bir ml olmuşlar açıkçası :D

1|0
    0|0
  • ne kadar mal kız ben bunu tavlarımda aldatırımda oynarımda yatarımda demiştir

1|0
    0|0
    • yok hiç öyle bir çocuk değilllll

• bence öyle canım çok çocukça bir işe girişmişsin oda senınle oynayacak bnce ıntıkam alcak :D telefonda ne knştuğunuza bağlıda gülüyo olabılır :D

• "Dişe diş, kana kan, intikam, intikam" durumu da olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...