Kapat

Seni aldatirsam benden ayrilir misin deyince evet dedim, beyinsiz diyerek tokat atip masadan kalkti.

40 defa ozur diledim, saka yaptim filan dedim, nafile!

Barismak icin ne yapmam lazim akil verin?

Kahrimdan oldum 4 saattir.

:((((
Güncellemeler:
Aglayanla agliyormus gibi yapani ayirma yeteneginizi gelistirmek istedim, 2-3 kisi sezdi :) Tesekkurler.

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• Ya bu soru şaka ya da sen şakasın.

Böyle bir sebepten kıçı kalkık birinden tokat yiyosun ve napacaktım madalya mı takacaktım tabi ayrılırım diyeceğin yerde şaka yaptım diyosun öyle mi?

Sana o geniş mide ile hayırlı işler bol güneşler diliyorum ...

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir kız olarak söylüyorum bazı hemcinslerimin nerden trip çıkaracakları konusunda ben bile bir şey söyleyemiyorum :D

1|0
    0|0
  • O ihtimali aklindan gecirmeyecegini duymak istemis ya da agir regl bi' sevgilin var.

0|0
    0|0
  • traji komik valla, deki ben aldatılmaya gelememem ama zaten sende aldatmasın ki ne diye problem ettin şimdi bunu de, sen haklısın valla ne deyim :)

0|0
    0|0
  • gerçekten ayrılmam hala senı severım demenımı bekliyomuş

0|0
    0|0
  • Ne demeni bekliyormuş pardon ?

1|0
    0|0
  • senin gibi bir oyuncak bulmuş kız kendine;)

0|0
    0|0
  • Ne demen gerekiyormuş

0|0
    0|0
  • Sen yalvarmazsin hatuna.

0|0
    0|0
  • Anlıyorum.

0|0
    0|0
  • Zaten aldatırsa ayrılmazsan bu gurursuzluktur resmen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hala barışmak mı istiyon sen yani :D çok ilginç :>) öyle bir soru da cevabıma öyle bir tepki veriyosa güle güle der zaten ayrılırım . dönmek istesede çevrim dışıyım der işime bakarım .

0|0
    0|0
  • Niye özür diliyosun ? haklı olan sensin , o seni aldatacak sen onun peşinden koşucan öyle mi ? hey allam ya ne insanlar var :)

1|0
    0|0
  • O soruya başka nasıl cevap verilecekti sen iki kere haklısın ama neden özür diliyorsun onu anlamadım sende hiç haysiyet karakter yokmu

1|0
    0|0
  • e ne diyecektin ?

ya bu soru da bir yanlışlık var ya siz de kardeş.

1|0
    0|0
  • ilginç insanlar var gerçekten.

1|0
    0|0
Yükleniyor...