Şimdiki koşullar ya da şartlar için gençler için iş vs. konuları hakkındaki fikirleriniz nelerdir?

Artık işe girme için örnek vermek olursak bende 2005"te iki yıllık muhasebe önlisans mezunu idim arkadaşım özcanda 2006"da oldu ama onu annesi özel bir şirkete sokmuştu kriterleri uymadığı halde müdürü tanıyordu girdi sonra yükseldi baya bense hep işe giremedim bin sıkıntı yaşadım sanki suçluymuşum gibi stres vardı ben mi girmedim,sen sahada maça çıkmak için şans verilmiş bir tarafta hiç sans verilmesin başka insana sonra neden agresif neden öfkeli insan oldun denir tabi canım ben suçluyum hep hep eleştirilecek hatalı olan benim herşey suçsuz bir benim öyle olsun diyorum sadece,gençler neden ilgisiz vurdumduymaz diye eleştiriler duyuyorum bazen gençlerin içinde yaşadığı sıkıntıya değer veren varmıda farklı olsun neşe olsun sevinç olsun..

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• seni çok iyi anlıyorum hele ki bizim gibi muhasebe mezunuysan büroda sana değilde bayanlara öncelik tanımalarının ne kadar sinir bozucu bir şey olduğunu anlatmama gerek yok sanırım.

0|0
    0|0
  • Abilerdensen iş çok. Polis olursun ayda 2,5 bin liraya yata yata çalışırsın. Tanıdıgın varsa her yerde iş var. Benim gibi akrabasız, arkasız isen ameleliğe devam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...